кредитування для приватного бізнесу

Чому кредитування онлайн стає популярним у приватних підприємців

03.08.2017

Новини

Першочергова мета будь-якого бізнесу - отримання прибутку. Будь то великий чи малий бізнес, принцип отримання прибутку завжди залишається життєво важливим.

Якщо аналізувати витоки зародження будь-якого бізнесу, стає ясно, що стартовий капітал - це виключно фінансові запозичення під процентні зобов'язання другого порядку. Джерелом стартового капіталу, найчастіше, є фінансові організації, і рідше, інші галузі бізнесу.

У будь-якому випадку всі підприємці, що належать до малого чи середнього бізнесу, відчувають фінансові труднощі, і згідно зі статистикою, шукає допомогу у банківських організацій. На скільки ефективна допомога банківських кредитних програм, - питання складне. Адже компанії банківського типу працюють за таким же принципом, як і прості підприємці. І ті, і інші отримують прибуток зі свого продукту. Відповідно, отримуючи фінансові запозичення від банку, або іншої кредитної компанії потрібно пильно вивчати умови, на яких вони пропонують свої послуги.

Якщо говорити про банки, то загальним для усіх буде принцип відбору клієнтів. Перед видачею кредиту банк ретельно вивчає доходи підприємця, його підхід до управління бізнесом, плани і перспективи розвитку. Нерідко бізнесмени, намагаючись отримати позикові кошти, вводять банківських працівників в оману, завищуючи показники прибутковості і суми оборотних коштів. На даний момент, це явище стало настільки масовим, що фінансові компанії були змушені вдосконалити свої метрики перевірки і відбору клієнтів, шляхом ретельного аналізу всієї підприємницької діяльності. Завдяки цьому рівень прибутковості банків виріс, і, відповідно, рівень неповернення кредитних коштів знизився.

Перспективи кредитування онлайн

В умовах високого ризику неповернення коштів, фінансові установи почали виділяти чималі кошти на розвиток аналітичних відділів і відповідного програмного забезпечення, що дозволяє, в максимально стислі терміни оцінювати ступінь ризику видачі того чи іншого позики. З цією метою була створена сервіс УБКІ - українське бюро кредитних історій, яке дозволяє практично миттєво дізнатися кредитну історію будь-якої людини.

Побачивши перспективи розвитку, невеликі фінансові компанії увійшли в ринок кредитування з новою пропозицією, кардинально відрізняється від уже існуючих. Основна ідея дрібного фінансового гравця - вирішувати питання клієнта швидко, з мінімальними бюрократичними витратами. Це визначило нині існуючий порядок на ринку кредитування. Зараз абсолютно реально отримати грошовий позику через інтернет, не будучи присутнім особисто і не надаючи сотні, нікому не потрібних папірців. Так зване онлайн кредитування від мікрофінансових організацій щільно увійшло в життя як простих українців, так і бізнес структур. Такий спосіб кредитування вирішує проблему швидкого отримання необхідної суми, що для бізнесу критично важливо. Основою кредитування онлайн стала можливість оцінювати платоспроможність клієнта протягом кількох хвилин. Високотехнологічне програмне забезпечення, оцінюючи дані клієнта, збирає дані у всіх сервісах аналітики і статистики, як державних, так і приватних. Перевірка можливостей і платоспроможності клієнта проводиться за багатьма критеріями відразу, що дозволяє уникнути обману і маніпуляції. Відсіваються всі спроби шахрайства, а дані неблагонадійних клієнтів вносяться в єдину базу. Такий спосіб дозволяє значно скоротити ресурс часу. Також спрощується процедура оформлення кредиту. НА сьогоднішній день, мікрофінансовим компаніям досить знати ідентифікаційний номер клієнта і мати паспорт.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн