кредит на банківську картку

Реальний кредит на карту

Яка поточна ситуація з кредитуванням в Україні, особливо в частині мікрокредитування? Вже ні для кого не секрет, що мікрокредитування зростає величезними темпами, явно випереджаючи споживче кредитування, якому експерти пророкували в 2018 році бурхливе зростання. Насправді виявилося, що мікрокредитування більш кращий спосіб отримати грошову позику. Чому так склалося, і які перспективи мікрокредитів?

Мікропозики як реальний кредит на карту

У мікрокредитування склалася особлива ситуація, відразу два принципово відмінних один від одного способу кредитування конкурують між собою за право стати монополістом в ніші. Кредитні компанії першого типу працюють в офлайн режимі. Знайти їх досить просто, останнім часом їх кількість зростає як гриби після дощу у вигляді невеликих офісів, під вивісками типу «Мікрокредит» або «мікропозика» Компанії другого типу працюють виключно в онлайн режимі, пропонуючи послуги онлайн кредитування. Обидва способи користуються популярністю в українців. На думку фінансових аналітиків, мікрокредити популярні завдяки своїй доступності. Ринок переповнений пропозиціями подібного типу, вони зрозумілі і прості. Якщо для отримання споживчого кредиту знадобиться пройти перевірку кредитора, подати заявку і надати чималий список документів, то для отримання мікропозики знадобиться тільки ІПН і паспорт.

Що вибрати - офлайн або онлайн кредитування?

Незважаючи на явні схожості, ці способи кредитування мають і відмінності. Щоб отримати офлайн кредит (найчастіше це компанії МФО) буде потрібно особисто бути присутнім при оформленні кредиту, а також його поверненні. У цьому випадку клієнт отримує кредит готівкою. Онлайн кредитування дозволяє оформити позику віддалено, клієнт може знаходиться за сотні кілометрів і також надійно отримати гроші, але в цьому випадку необхідно мати власну банківську карту, тому що виплата коштів відбувається виключно електронним переказом. У цьому є і певні переваги, бувають ситуації, коли можуть знадобитися гроші, наприклад, відрядження, відпочинок за містом, термінова покупка.

За статистикою, кредит на банківську карту вибирають частіше, така особливість пов'язана з більш формальним способом отримання кредиту. Позичальник віддає перевагу віддаленого способу оформлення без необхідності відвідування офісу.

Чи вигідно брати мікрокредит або краще витратити час і оформити позику в банку? Кредит у банку більш вигідний, тому що процентна ставка становить приблизно 30% - 40% річних. Але отримати кредит зможе далеко не кожен. Якщо кредитна історія «заплямована» або підтвердити свої доходи немає можливості, банк навряд чи дасть в борг. У той же час МФО компанії, як онлайн типу, так і офлайн менш вимогливі і охоче схвалюють видачу позики. Але й вартість такої позики буде на порядок більше. На сьогоднішній день середній показник становить 400% - 650% річних. Хоча з урахуванням терміну кредитування, а зазвичай він не перевищує 30 днів, вартість позики цілком виправдана.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн