Як взяти кредит Money24?

 • Обираєте необхідну суму і термін позики
 • Відповідаєте на кілька простих запитань
 • Очікуєте кілька хвилин рішення по заявці
 • Отримуєте гроші

Для отримання кредита потрібні:

Money24

Ми видаємо кредити на найвигідніших умовах в Україні

сервіс кредитування Money24 Інші подібні
сервіси
Місячна % ставка від 22% до
39,7%
від 60% до
120%
Максимальна сума кредиту від 3 000 до
20 000 грн.
від 1 000 до
8 000 грн.
Програма лояльності для постійних клієнтів від 30%
до 60%
Додаткові (разові) платежі
Розмір пені до 3% до 15%
Самовільне списання коштів з картки
позчальника, при наявності прострочення

Як повернути кредит Money24:

Як взяти кредит дешевше

Беріть участь в акціях Money24 і заробляйте реальні гроші. Ми платимо по 50 грн за кожного приведеного вами клієнта, який оформить онлайн кредит в нашій системі.

Відгуки користувачів

 • Юля

  за 3000 заплатила шось 200 грн, але я не жалкую, бо треба було дуже срочно. блін дякюц що так за 1 хв погодили і перевели кошти. реально виручили йошкін кот. )))

  29.11.2019

 • Василь

  Нормальна компанія, мені автоматом видали моїх 2500, протермінував 2 дні, навіть не звонили

  08.10.2019

 • Якушев

  хороший сервис но очень долго ждать надо )))))

  27.05.2019

( 71 Відгуків, середня оцінка 4.86 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Гроші в кредит на карту за 8 хвилин

Компанія Money24 пропонує інноваційну пропозицію на ринку фінансів України. Наша послуга кредит на карту готівкою. Прибравши все зайве що уповільнює процес оформлення кредиту, ми створили сервіс, який працює в автоматичному режимі, на основі технологій нейронних мереж.

Тепер ви можете отримати гроші в борг практично миттєво. Нам потрібно всього 8 хвилин, щоб отримати і опрацювати вашу заявку, потім ви підтверджуєте договір, і ми відразу ж відправляємо потрібну суму на вашу карту. Погодьтеся, це вражає. В жодному банку ви не візьмете кредит так швидко. Але це ще не все, щоб максимально спростити процедуру отримання грошей, ми прибрали з процесу реєстрації необхідність надання різних довідок і документів. Тепер взяти кредит готівкою можна без довідки про доходи і без поручителів. Потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Заявка на отримання кредиту

Чому наша пропозиція вигідніше інших

На ринку України є чимало компаній, що надають послуги інтернет кредитування, серед них є як банківські організації, так і приватні. І ті, і інші, мають недоліки. Якщо брати кредит в банку, ви будете змушені оформити позику з високою процентною ставкою і страховими зборами, що сильно збільшить вартість кредиту. У другому випадку, можна потрапити на недобросовісну компанію, де вас обдурять. Взяти онлайн кредит в Києві, як і в будь-якому іншому місті, буде вигідніше в Money24 - всі процедури оформлення максимально спрощені і формалізовані. Не потрібно збирати тонни різних документів і довідок. Подати заявку на отримання позики можна через інтернет, без відвідування офісу компанії.

Ми максимально спростили процес оформлення кредиту в Money24. Кожен етап зрозумілий і доступний для всіх користувачів. Ви можете бачити суму кредиту, терміни його погашення на всіх етапах оформлення, а в подальшому, в своєму особистому кабінеті. При цьому відсутні приховані платежі, страхові збори та інші види утримань.

В ході оформлення кредиту ви можете отримати вичерпну консультацію і допомогу наших фахівців, зв'язавшись з ними за контактними номерами телефонів або через вікно онлайн чату на сайті. Money24 - офіційна компанія, що пройшла атестацію і ліцензування, які дають право ведення фінансової діяльності на території України.

Наш сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати кредит готівкою можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Білій Церкві, Рівне та ін.

Останні новини

Де можна розраховувати на отримання вигідних мікропозик? З кожним роком популярність мікропозик лише зростає, адже це прекрасна можливість отримати бажану суму без необхідності шукати поручителів, надавати величезний пакет документів, підтверджувати свою платоспроможність і так далі.

05.12.2019

Куди звертатися, щоб взяти гроші до зарплати? Через різке підвищення цін на основні товари, незаплановані витрати, необхідність термінових ремонтних робіт машини або заміни обладнання в будинку, затримку заробітної плати або пенсії люди регулярно зазнають фінансових труднощів і виявляються в борговій ямі. Виходом із ситуації стає звернення до банку або до родичів.

05.12.2019

Особливості отримання позики без перевірки кредитної історії Через постійні прострочення по виплатах, зростаючу кількість боргів банківські організації максимально ретельно підходять до перевірки всіх потенційних позичальників. У людей, що мають низький кредитний рейтинг, практично немає шансів на схвалення їх заявки.

05.12.2019

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n