Як взяти кредит Money24?

 • Обираєте необхідну суму і термін позики
 • Відповідаєте на кілька простих запитань
 • Очікуєте кілька хвилин рішення по заявці
 • Отримуєте гроші

Щоб отримати кредит на картку потрібно:

Money24

Ми видаємо кредити на найвигідніших умовах в Україні

сервіс кредитування Money24 Інші подібні
сервіси
Місячна % ставка від 22% до
39,7%
від 60% до
120%
Максимальна сума від 3 000 до
20 000 грн.
від 1 000 до
8 000 грн.
Програма лояльності для постійних клієнтів від 30%
до 60%
Додаткові (разові) платежі
Розмір пені до 3% до 15%
Самовільне списання коштів з картки
позчальника, при наявності прострочення

Як повернути кредит Money24:

Як взяти кредит дешевше

Беріть участь в акціях Money24 і заробляйте реальні гроші на картку. Ми платимо по 50 грн за кожного приведеного вами клієнта, який оформить онлайн кредит в нашій системі.

Відгуки користувачів

 • Андрій

  Прозоро, швидко, зрозуміло, хороші умови

  25.07.2020

 • Сокур Ксения Константиновна

  Мне очень нравится как оформлен сайт, все понятно, доступно, спасибо

  06.06.2020

 • Дмитрий

  Надеюсь мне помогут. Хорошая компания!!!

  14.05.2020

( 79 Відгуків, середня оцінка 4.84 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Гроші в кредит на карту за 8 хвилин

Компанія Money24 пропонує інноваційну пропозицію на ринку фінансів України. Прибравши все зайве, що уповільнює процес оформлення кредиту, ми створили сервіс, який працює в автоматичному режимі, на основі технологій нейронних мереж.

Тепер ви можете отримати гроші в борг практично миттєво. Нам потрібно всього 8 хвилин, щоб отримати і опрацювати вашу заявку, потім ви підтверджуєте договір, і ми відразу ж відправляємо потрібну суму на вашу карту. Погодьтеся, це вражає. В жодному банку ви не отримаєте гроші так швидко. Але це ще не все, щоб максимально спростити процедуру отримання коштів, ми прибрали з процесу реєстрації необхідність надання різних довідок і документів. Тепер отримати готівку на картку можна без довідки про доходи і без поручителів. Потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Заявка на отримання кредиту

Чому кредит на картку від Money24 вигідніший інших

На ринку України є чимало компаній, що надають послуги інтернет кредитування на карту, серед них є як банківські організації, так і приватні. І ті, й інші, мають недоліки. Якщо брати гроші в банку, ви будете змушені оформити позику з високою процентною ставкою і страховими зборами, що сильно збільшить вартість кредиту. У другому випадку, можна потрапити на недобросовісну компанію, де вас обдурять. Взяти онлайн кредит в Києві, як і в будь-якому іншому місті, буде вигідніше в Money24 - всі процедури оформлення максимально спрощені й формалізовані. Не потрібно збирати тонни різних документів і довідок. Подати заявку на отримання позики з карткою можна через інтернет, без відвідування офісу компанії.

Ми максимально спростили процес оформлення в Money24. Кожен етап зрозумілий і доступний для всіх користувачів. Ви можете бачити суму, терміни погашення на всіх етапах оформлення, а в подальшому, в своєму особистому кабінеті. При цьому відсутні приховані платежі, страхові збори та інші види утримань.

В ході оформлення кредиту на картку ви можете отримати вичерпну консультацію та допомогу наших фахівців, зв'язавшись з ними за контактними номерами телефонів або через вікно онлайн чату на сайті. Money24 - офіційна компанія, що пройшла атестацію і ліцензування, які дають право ведення фінансової діяльності на території України.

Наш сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати кредит готівкою на картку можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Білій Церкві, Рівне та ін.

Останні новини

Кабінет Міністрів почав переговори з Міжнародним валютним фондом стосовно дефіциту держбюджету-2021 Прем'єр вважає, що поданий урядом проєкт держбюджету на 2021 рік є реалістичним.

29.09.2020

Час скуповуватися валютою Долар продовжує міцнішати, а гривня – слабшати, але вже не так стрімко, як два тижні тому.

28.09.2020

Чого чекати під кінець року? До кінця поточного року долар не повинен перевищити заданий в державному бюджеті України коридор – 29, 50 гривень. Востаннє курс 28,25 бачили після відставки попереднього голови Нацбанку.

24.09.2020

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n