Як взяти кредит Money24?

 • Обираєте необхідну суму і термін позики
 • Відповідаєте на кілька простих запитань
 • Очікуєте кілька хвилин рішення по заявці
 • Отримуєте гроші

Щоб отримати кредит на картку потрібно:

Money24

Ми видаємо кредити на найвигідніших умовах в Україні

сервіс кредитування Money24 Інші подібні
сервіси
Місячна % ставка від 22% до
39,7%
від 60% до
120%
Максимальна сума від 3 000 до
20 000 грн.
від 1 000 до
8 000 грн.
Програма лояльності для постійних клієнтів від 30%
до 60%
Додаткові (разові) платежі
Розмір пені до 3% до 15%
Самовільне списання коштів з картки
позчальника, при наявності прострочення

Як повернути кредит Money24:

Як взяти кредит дешевше

Беріть участь в акціях Money24 і заробляйте реальні гроші на картку. Ми платимо по 50 грн за кожного приведеного вами клієнта, який оформить онлайн кредит в нашій системі.

Відгуки користувачів

 • Касьянова Валерия Игоревна

  Наслышана о Вас, очень надеюсь на сотрудничество! Ожидаю решение по заявке

  29.03.2020

 • Костянтин

  Долговато немного. А так все норм

  19.03.2020

 • Андрій

  Просто,швидко, практично миттєво. Дуже допомогло . Кому потрібно рекомендую!

  12.12.2019

( 75 Відгуків, середня оцінка 4.84 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Гроші в кредит на карту за 8 хвилин

Компанія Money24 пропонує інноваційну пропозицію на ринку фінансів України. Прибравши все зайве, що уповільнює процес оформлення кредиту, ми створили сервіс, який працює в автоматичному режимі, на основі технологій нейронних мереж.

Тепер ви можете отримати гроші в борг практично миттєво. Нам потрібно всього 8 хвилин, щоб отримати і опрацювати вашу заявку, потім ви підтверджуєте договір, і ми відразу ж відправляємо потрібну суму на вашу карту. Погодьтеся, це вражає. В жодному банку ви не отримаєте гроші так швидко. Але це ще не все, щоб максимально спростити процедуру отримання коштів, ми прибрали з процесу реєстрації необхідність надання різних довідок і документів. Тепер отримати готівку на картку можна без довідки про доходи і без поручителів. Потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Заявка на отримання кредиту

Чому кредит на картку від Money24 вигідніший інших

На ринку України є чимало компаній, що надають послуги інтернет кредитування на карту, серед них є як банківські організації, так і приватні. І ті, й інші, мають недоліки. Якщо брати гроші в банку, ви будете змушені оформити позику з високою процентною ставкою і страховими зборами, що сильно збільшить вартість кредиту. У другому випадку, можна потрапити на недобросовісну компанію, де вас обдурять. Взяти онлайн кредит в Києві, як і в будь-якому іншому місті, буде вигідніше в Money24 - всі процедури оформлення максимально спрощені й формалізовані. Не потрібно збирати тонни різних документів і довідок. Подати заявку на отримання позики з карткою можна через інтернет, без відвідування офісу компанії.

Ми максимально спростили процес оформлення в Money24. Кожен етап зрозумілий і доступний для всіх користувачів. Ви можете бачити суму, терміни погашення на всіх етапах оформлення, а в подальшому, в своєму особистому кабінеті. При цьому відсутні приховані платежі, страхові збори та інші види утримань.

В ході оформлення кредиту на картку ви можете отримати вичерпну консультацію та допомогу наших фахівців, зв'язавшись з ними за контактними номерами телефонів або через вікно онлайн чату на сайті. Money24 - офіційна компанія, що пройшла атестацію і ліцензування, які дають право ведення фінансової діяльності на території України.

Наш сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати кредит готівкою на картку можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Білій Церкві, Рівне та ін.

Останні новини

НБУ вимагає від банків чесного інформування про кредитні умови Національний банк України планує розробити програму захисту прав громадян, які звертаються до інших фінансових установ та банків, користуючись їхніми послугами. В першу чергу почнеться більш ретельне контролювання надання інформації про кредитування.

11.12.2019

Як грамотно накопичити гроші: основні способи Через борги у людини практично повністю пропадає можливість створення фінансової подушки безпеки: майже вся зарплата йде на погашення, тому навіть мінімальну частину заробітку складно залишити на «чорний день». Благо, існують дієві способи і поради, дотримуючись яких, можна буде поступово відкладати кошти й в майбутньому накопичити солідну суму.

11.12.2019

В обіг введено купюру номіналом в 1000 гривень Восени цього року (а точніше – 25 жовтня) Національний банк України офіційно випустив купюру, номіналом в 1000 гривень. Обличчям купюри став відомий у всьому світі український академік Вернадський.

10.12.2019

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n