Як взяти кредит Money24?

 • Обираєте необхідну суму і термін позики
 • Відповідаєте на кілька простих запитань
 • Очікуєте кілька хвилин рішення по заявці
 • Отримуєте гроші

Для отримання кредита потрібні:

Money24

Ми видаємо кредити на найвигідніших умовах в Україні

сервіс кредитування Money24 Інші подібні
сервіси
Місячна % ставка від 22% до
39,7%
від 60% до
120%
Максимальна сума кредиту від 3 000 до
20 000 грн.
від 1 000 до
8 000 грн.
Програма лояльності для постійних клієнтів від 30%
до 60%
Додаткові (разові) платежі
Розмір пені до 2% до 12%
Самовільне списання коштів з картки
позчальника, при наявності прострочення

Як повернути кредит Money24:

Як взяти кредит дешевше

Беріть участь в акціях Money24 і заробляйте реальні гроші. Ми платимо по 50 грн за кожного приведеного вами клієнта, який оформить онлайн кредит в нашій системі.

Відгуки користувачів

 • Дима

  Дуже корисна послуга, отримав гроші за 10 хвилин.

  06.08.2018

 • Настя

  Спасибо за скидку

  28.06.2018

 • Антоп Павлович Чехов

  Из плюсов быстрое оформление, плюс получилась хорошая скидка по акционному промокоду. Из минусов - попросили номера телефонов знакомых для подтверждения

  19.06.2018

( 37 Відгуків, середня оцінка 4.92 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Гроші в кредит на карту за 8 хвилин

Компанія Money24 пропонує інноваційну пропозицію на ринку фінансів України. Наша послуга кредит на карту готівкою. Прибравши все зайве що уповільнює процес оформлення кредиту, ми створили сервіс, який працює в автоматичному режимі, на основі технологій нейронних мереж.

Тепер ви можете отримати гроші в борг практично миттєво. Нам потрібно всього 8 хвилин, щоб отримати і опрацювати вашу заявку, потім ви підтверджуєте договір, і ми відразу ж відправляємо потрібну суму на вашу карту. Погодьтеся, це вражає. В жодному банку ви не візьмете кредит так швидко. Але це ще не все, щоб максимально спростити процедуру отримання грошей, ми прибрали з процесу реєстрації необхідність надання різних довідок і документів. Тепер взяти кредит готівкою можна без довідки про доходи і без поручителів. Потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Заявка на отримання кредиту

Чому наша пропозиція вигідніше інших

На ринку України є чимало компаній, що надають послуги інтернет кредитування, серед них є як банківські організації, так і приватні. І ті, і інші, мають недоліки. Якщо брати кредит в банку, ви будете змушені оформити позику з високою процентною ставкою і страховими зборами, що сильно збільшить вартість кредиту. У другому випадку, можна потрапити на недобросовісну компанію, де вас обдурять.

Ми максимально спростили процес оформлення кредиту в Money24. Кожен етап зрозумілий і доступний для всіх користувачів. Ви можете бачити суму кредиту, терміни його погашення на всіх етапах оформлення, а в подальшому, в своєму особистому кабінеті. При цьому відсутні приховані платежі, страхові збори та інші види утримань.

В ході оформлення кредиту ви можете отримати вичерпну консультацію і допомогу наших фахівців, зв'язавшись з ними за контактними номерами телефонів або через вікно онлайн чату на сайті. Money24 - офіційна компанія, що пройшла атестацію і ліцензування, які дають право ведення фінансової діяльності на території України.

Наш сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати кредит готівкою можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Білій Церкві, Рівне та ін.

Останні новини

В якому стані знаходиться українська економіка: зростає чи падає

За даними Мінекономрозвитку в Україні спостерігається стабільне зростання ВВП, це відбувається завдяки залученню зовнішніх інвестицій та споживчого попиту.

21.08.2018

Новачкам кредит не дадуть. Як банки фільтрують клієнтів

Прийнятий в недавньому часі закон «про кредитування» можливо викличе погіршення умов надання та стягнення банківських кредитів. Незважаючи на те, що в 2017 році (за даними НБУ) відзначено зростання кредитування населення на 40%

19.08.2018

Запланований податковий законопроект про заможніх зробить з банкірів поліцейських

19 Июля профільний комітет Кабінету міністрів планував розглянути законопроект «закону про багатих українців», який офіційно був зареєстрований під ім'ям Про внесення змін до Податкового кодексу України

11.08.2018

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн