Як взяти кредит Money24?

 • Обираєте необхідну суму і термін позики
 • Відповідаєте на кілька простих запитань
 • Очікуєте кілька хвилин рішення по заявці
 • Отримуєте гроші

Для отримання кредита потрібні:

Money24

Ми видаємо кредити на найвигідніших умовах в Україні

сервіс кредитування Money24 Інші подібні
сервіси
Місячна % ставка від 22% до
39,7%
від 60% до
120%
Максимальна сума кредиту від 3 000 до
20 000 грн.
від 1 000 до
8 000 грн.
Програма лояльності для постійних клієнтів від 30%
до 60%
Додаткові (разові) платежі
Розмір пені до 3% до 15%
Самовільне списання коштів з картки
позчальника, при наявності прострочення

Як повернути кредит Money24:

Як взяти кредит дешевше

Беріть участь в акціях Money24 і заробляйте реальні гроші. Ми платимо по 50 грн за кожного приведеного вами клієнта, який оформить онлайн кредит в нашій системі.

Відгуки користувачів

 • Василь

  Нормальна компанія, мені автоматом видали моїх 2500, протермінував 2 дні, навіть не звонили

  08.10.2019

 • Якушев

  хороший сервис но очень долго ждать надо )))))

  27.05.2019

 • Тетяна

  Самая лучшая компания для получения кредита

  23.05.2019

( 70 Відгуків, середня оцінка 4.86 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Гроші в кредит на карту за 8 хвилин

Компанія Money24 пропонує інноваційну пропозицію на ринку фінансів України. Наша послуга кредит на карту готівкою. Прибравши все зайве що уповільнює процес оформлення кредиту, ми створили сервіс, який працює в автоматичному режимі, на основі технологій нейронних мереж.

Тепер ви можете отримати гроші в борг практично миттєво. Нам потрібно всього 8 хвилин, щоб отримати і опрацювати вашу заявку, потім ви підтверджуєте договір, і ми відразу ж відправляємо потрібну суму на вашу карту. Погодьтеся, це вражає. В жодному банку ви не візьмете кредит так швидко. Але це ще не все, щоб максимально спростити процедуру отримання грошей, ми прибрали з процесу реєстрації необхідність надання різних довідок і документів. Тепер взяти кредит готівкою можна без довідки про доходи і без поручителів. Потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Заявка на отримання кредиту

Чому наша пропозиція вигідніше інших

На ринку України є чимало компаній, що надають послуги інтернет кредитування, серед них є як банківські організації, так і приватні. І ті, і інші, мають недоліки. Якщо брати кредит в банку, ви будете змушені оформити позику з високою процентною ставкою і страховими зборами, що сильно збільшить вартість кредиту. У другому випадку, можна потрапити на недобросовісну компанію, де вас обдурять. Взяти онлайн кредит в Києві, як і в будь-якому іншому місті, буде вигідніше в Money24 - всі процедури оформлення максимально спрощені і формалізовані. Не потрібно збирати тонни різних документів і довідок. Подати заявку на отримання позики можна через інтернет, без відвідування офісу компанії.

Ми максимально спростили процес оформлення кредиту в Money24. Кожен етап зрозумілий і доступний для всіх користувачів. Ви можете бачити суму кредиту, терміни його погашення на всіх етапах оформлення, а в подальшому, в своєму особистому кабінеті. При цьому відсутні приховані платежі, страхові збори та інші види утримань.

В ході оформлення кредиту ви можете отримати вичерпну консультацію і допомогу наших фахівців, зв'язавшись з ними за контактними номерами телефонів або через вікно онлайн чату на сайті. Money24 - офіційна компанія, що пройшла атестацію і ліцензування, які дають право ведення фінансової діяльності на території України.

Наш сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати кредит готівкою можна в будь-який момент. Більш того, наші послуги доступні абсолютно у всіх містах України: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді, Білій Церкві, Рівне та ін.

Останні новини

В НБУ розповіли про особливості регулювання кредитних спілок Національний банк України продовжує проводити консультативні наради з підприємствами і організаціями, які надають небанківські фінансові послуги.

16.10.2019

НБУ і уряд затвердили план співпраці Національний банк і Кабмін України підписали меморандум про взаємодію, позначивши своєю головною спільною метою досягнення стабільного підйому економіки країни і цінової стабільності.

14.10.2019

Як захищатимуть споживачів фінпослуг Ольга Лобайчук, керівник управління захисту прав споживачів фінпослуг, пояснила, які завдання і вимоги стоять перед НБУ після затвердження Верховною Радою закону про захист прав споживачів фінансових послуг. Даний закон передбачає покарання для фінансових установ за неправдиву або неповну інформацію, за приховані комісії

10.10.2019

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n