Швидкий кредит через інтернет в Самборі

Доступний кредит з простим оформленням через інтернет.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Онлайн кредит на карту від Money24

Компанія Money24 - один з лідерів в області онлайн кредитування пропонує всім жителям Самбора послуги швидких мікропозик. Особливістю даного способу кредитування є спрощена схема оформлення кредиту в віддаленому режимі. Кредит оформляється через інтернет, з документів потрібен паспорт і ІПН код.

Як отримати кредит через інтернет в Самборі

Отримати кредит Money24 дуже просто, ми не вимагаємо численних підтверджень, довідок і поручителів. Щоб подати заявку необхідно бути старше 18 років і перебувати на території України. Сервіс працює цілодобово, без перерв і вихідних.

Наші переваги

Що знадобиться при оформленні кредиту Money24

Як погасити кредит Money24 в Самборі

Для погашения своего кредита можно использовать множество различных способов. Ниже перечислены способы, которые наши клиенты использую чаще всего. Получить инструкцию по каждому варианту можно на этой странице. Для погашення свого кредиту можна використовувати безліч різних способів. Нижче перераховані способи, які наші клієнти використовую найчастіше. Отримати інструкцію по кожному варіанту можна на цій сторінці.

Використовуйте бонуси і отримуйте кредит ще вигідніше

Компанія Money24 надає всі своїм клієнтам можливість оформити кредит зі знижкою. Розмір знижки може досягати 70%. Дізнатися про умови надання знижок і їх умови, можна на цій сторінці.

Про сервіс кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи у м. Самбор ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту витрачається не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 2 роки роботи нами було видано більше 50 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн