Кредит в Трускавці за 8 хвилин

Кредит на карту від Money24 без перевірок і відмов. Позика до 20 000 гривень під вигідний відсоток.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Онлайн сервіс мікрокредитування Money24

Онлайн сервіс Money24 пропонує послуги мікрокредитування для всіх жителів Трускавця. Кредит з простим оформленням цілодобово, без відмов і перевірок. Необхідно відповідати тільки декільком вимогам: бути повнолітнім, знаходиться на території України і мати паспорт з ідентифікаційним кодом.

Як взяти кредит Money24 в Трускавці

Кредит Money24 можна оформити в три етапи: подати заявку, зареєструватись, укласти договір позики. Після отримання вашої згоди, ми відправимо вказану суму на вашу карту.

Переваги кредитування в Money24

Що потрібно для оформлення кредиту Money24

Як повернути кредит Money24 в Трускавці

Для погашення кредиту можна звернутися в будь-який банк Трускавця і оплатити через касу, або зробити все самостійно за допомогою найближчого терміналу самообслуговування. Також можна оплатити кредит за допомогою банківської карти, використовуючи можливості вашого інтернет банкінгу.

Як отримати особливі переваги Money24

Всі клієнти Money24 можуть отримати знижку на кредит. Для цього необхідно стежити за новинами компанії і не прогавити момент проведення акцій. Участь в акції дозволить взяти позику на більш вигідних умовах, ніж зазвичай, знижки можуть досягати 70%. Також можна взяти участь в нашій партнерській програмі для отримання персональних знижок і бонусів, які в подальшому використовувати при погашенні кредиту. Ознайомитися з умовами бонусної програми можна тут.

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 50 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн