Кредит онлайн на карту в Лубнах

Експрес кредит цілодобово. Швидке оформлення. Мінімум вимог.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Що таке сервіс онлайн кредитування

Money24 - це одна з фінансових компаній України, яка надає послуги кредитування віддалено, через інтернет. Завдяки перевагам онлайн кредитування, клієнтами компанії щодня стає кілька сотень людей. Кредит Money24 більш вигідний, доступніший і простіший, ніж всі інші пропозиції, що присутні на ринку кредитування України.

Кредит в Money24 простіше ніж в банку

Отримати експрес кредит Money24 в Лубнах простіше ніж в банку. Завдяки можливості віддалено, через інтернет подати заявку, а потім і оформити кредит, знадобиться всього кілька хвилин, щоб необхідна сума виявилася у вас в кишені. При цьому, ви можете знаходитись в будь-якому куточку України. Money24 дозволяє оформити позику і вдень і вночі, ми працюємо без вихідних і свят.

Як взяти кредит Money24 в Лубнах

Ми максимально спростили процес оформлення грошової позики в Money24, прибравши все зайве що заважає реєстрації. Щоб отримати позику необхідно пройти три етапи: подати заявку, зареєструватися і підписати договір.

Необхідні документи

Як отримати кредит ще вигідніше

Скориставшись можливостями нашої партнерської програми, ви можете отримати значну знижку і взяти кредит в м. Лубни на значно кращих умовах.

Як повернути кредит через інтернет

Повернути кредит також просто, як і отримати. Ми передбачили кілька варіантів, які можна використовувати на свій розсуд. Погасити займ можна за допомогою онлайн сервісів, терміналів самообслуговування або касу будь-якого банку України.

Факти про сервіс кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаючи послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи в м. Лубни ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 50 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн