Кредит онлайн в Полтаві

Іноді бувають ситуації, коли вам терміново потрібні гроші, а взяти їх ніде. Піти в банк - дорого, в ломбард - занадто довго і ненадійно. Сервіс онлайн кредитування Money24 в Полтаві, вирішує всі фінансові питання своїх клієнтів протягом 1 години. Ми не вимагаємо тонни різних папірців, процес оформлення позики займає всього 8 хвилин.

Щоб взяти гроші в борг потрібно зайти на сайт, вибрати суму кредиту, відповісти на кілька простих запитань, і через кілька хвилин, ви отримаєте потрібну суму на вашу кредитну карту.

Що знадобиться для отримання кредиту онлайн в Money24

Отримати кредит

Як взяти кредит онлайн в Полтаві

Отримати кредит

Переваги кредитування в Money24

Як повернути онлайн кредит

Сервіс Money24 дозволяє оформити кредит в онлайн режимі в Полтаві і, точно так же повернути його. Все можна зробити з дому. У вашому особистому кабінеті є розділ "Погасити кредит" У цьому розділі ви знайдете інформацію про способи погашення кредиту і докладну інструкцію до них.

Вам доступні такі способи погашення:

Оформити кредит

Не виходить закрити кредит вчасно

Часто буває так, що людина не може вчасно повернути гроші, взяті в борг. В цьому випадку краще зв'язатися з менеджером по кредитах і розповісти йому про свої проблеми. В іншому випадку, ви ризикуєте отримати прострочення по платежу, а це спричинить за собою санкції системи (штрафи і пеню). Ви автоматично потрапите в список боржників, а ваша кредитна історія буде зіпсована.

Що можна зробити, щоб уникнути прострочення по кредиту?

Для наших клієнтів ми передбачили можливість пролонгації кредиту. Це означає, що ви можете збільшити термін кредитування і відстрочити його виплату. У ситуації, коли немає грошей, ця пропозиція дуже до речі. Багато позичальників використовують дану послугу для вирішення своїх фінансових проблем.

Бонусна програма

Для постійних клієнтів Money24 ми придумали систему заохочень і бонусів. Ознайомитися з її умовами можна на цій сторінці. Беручи участь в наших акціях, ви можете отримати бонусні бали або персональні промокоди, які в подальшому дозволять знизити відсотки по кредиту або отримати реальні гроші на ваш рахунок. Інформацію про діючі акції можна знайти в соціальних мережах, на наших сторінках в Google+, Facebook. Вступайте в наші спільноти та отримуйте персональні промокоди для отримання кредиту в Полтаві на пільгових умовах.

Трохи історії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість виданих і успішно повернутих кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн