Кредит онлайн в Дніпрі

Гроші готівкою в Дніпрі без зайвий питань і стомлюючого процесу оформлення кредиту - краще за всіх з цим впорається сервіс Money24. Ми вирішуємо всі фінансові питання наших клієнтів і завжди готові допомогти грошима.

Переваги кредитування в Money24:

Велика кількість банків і кредитних спілок в Дніпрі обумовлена високим промисловим і економічним статусом міста, чого вартий один лише ПриватБанк, центральний офіс якого, розташований саме тут. Але, не дивлячись на це, простій людині отримати кредит в банку сьогодні дуже важко - він зіткнеться з бюрократією, тяганиною і завищеними вимогами.

Так як банківська сфера країни переживає свій не найкращий період, особливо сподіватися на послуги банків не варто.

Значно зручніше вирішувати свої фінансові питання з приватними мікрофінансовими компаніями, що займаються онлайн кредитуванням під невисокий відсоток. Отримати гроші в борг від МФО можна в день оформлення заявки. Однією з таких компаній є сервіс мікрокредитування Money24.

Умови отримання онлайн кредита

У більшості випадків цього достатньо щоб отримати гроші до зарплатні в Дніпрі. Якщо ваша кредитна історія позитивна, мікрокредитна компанія надасть позичальнику онлайн кредит готівкою без довідок на його банківську картку протягом 8 хвилин, максимум 1 години.

Отримати кредит

Система бонусів і заохочень

Людина, що реєструється в компанії Money24, автоматично отримує статус нашого клієнта, і має право на отримання додаткових знижок, згідно з правилами системи.

Дізнатися більше про нашу бонусну систему можна на цій сторінці.

Подати заявку

З Money24 вигідно

Для жителів Дніпра, які оформлюють онлайн кредит в Money24 існує ряд переваг, які вони отримують, при укладенні договору.

Оформити кредит

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх, без винятків, містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставкці і можливості пролонгації нам довіряють десятки тисяч українців.

Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі онлайн кредитування Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам свої фінансові проблеми.

Відгуки користувачів

  • Анна

    Спасибо. быстро и эффективно.

    06.09.2018

  • Багдасарян Владимир Арменович

    Дуже зручний та позитивний сайт.!

    20.05.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн