Кредит готівкою в Козятині

Скористайтеся можливістю отримати кредит до 20000 гривень без довідок і недоречних питань.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 відкриває нові можливості для кредитування в Україні. Тисячі українців вже скористалися унікальною пропозицією сервісу онлайн кредитування, щоб вирішити свої фінансові труднощі. А тепер і жителі Козятина можуть розраховувати на можливість отримати грошову допомогу в скрутну хвилину.

Чому вам варто взяти кредит готівкою в Money24

Всього 3 кроки, і гроші у вас

Що знадобиться для оформлення кредиту готівкою в Козятині від Money24

Отримати кредит в Money24 може будь-який повнолітній житель Козятина. На момент оформлення позики необхідно знаходиться на території України. Щоб зареєструватися в сервісі кредитування вам знадобиться:

  • Паспорт України

  • Особистий мобільний телефон

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Особиста email адреса

  • Особиста банківська карта

Як повернути кредит Money24 в Козятині

Повернути ваш кредит можна через кабінет клієнта в сервісі кредитування Money24. Ми готові запропонувати вам кілька варіантів оплати, можна використовувати будь-які термінали самообслуговування, інтернет банкінг, або сплатити через касу будь-якого банку.

Наша бонусна програма і персональні знижки

Всі клієнти, зареєстровані в сервісі Money24, можуть розраховувати на можливості бонусної програми, участь у пропонованих нами акціях і отриманні персональних промокодів.

Наші постійні акції

Про сервіс Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули більше 55 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн