Швидкий кредит на карту в Глухові

Сервіс мікрокредитування на карту. Швидке оформлення через інтернет за паспортом.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс мікрокредитування Money24

Сервіс мікрокредитування Money24 працює в Україні з 2016 року. Компанія надає послуги кредитування з інноваційними технологіями віддаленого оформлення. Щоб отримати позику, необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Переваги мікрокредитування Money24

Кредитування в Money24 має масу переваг, завдяки яким користується популярністю серед українців. Наш сервіс мікрокредитування працює в автоматичному режимі, без перерв і вихідних. Будь-який повнолітній житель України, має паспорт і ІПН код може подати заявку на отримання позики.

Як отримати мікропозику Money24 в Глухові

Процедура оформлення позики спрощена до необхідності пройти 3 етапи реєстрації клієнта в системі Money24.

Необхідні документи

Наші знижки і бонуси для ще більш вигідного кредиту

Скориставшись можливостями нашої партнерської програми, ви можете отримати значну знижку і взяти кредит на кращих умовах.

Як повернути кредит через інтернет

Повернути кредит також просто, як і отримати. Ми передбачили кілька варіантів, які можна використовувати на свій розсуд. Погасити займ можна за допомогою онлайн сервісів, терміналів самообслуговування або касу будь-якого банку України.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні (Глухів) з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 185 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн