Моментальний кредит онлайн на карту

Миттєвий кредит без перевірок і відмов. Будь-яка сума до 20 000 гривень за 8 хвилин.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Моментальний кредит в Україні

Сервіс онлайн кредитування Money24 - це одна з найбільших фінансових компаній в Україні, що надає послуги швидких        беззаставних позик. Можливості Money24 значно перевершують традиційне банківське кредитування, що дозволяє        нам кредитувати швидко, зручно і вигідно.

Особливості моментального кредитування на карту онлайн

Такий вид позики має масу переваг, характерних саме інтернет кредитами. Одна з головних переваг полягає            в швидкому доступі до сервісу, за допомогою якого можна практично миттєво отримати фінансову допомогу.

При цьому не потрібно йти в офіс кредитної організації, не потрібно дзвонити, не потрібні тонни різних довідок і документів.            Кредит оформляється через інтернет, його можна оформити, перебуваючи у себе вдома, або в будь-якому іншому місці України.            З документів потрібен тільки ваш паспорт і ідентифікаційний код. Щоб подати заявку і отримати гроші необхідно            всього 8 хвилин.

Як миттєво отримати кредит на карту в Україні

Процедура оформлення кредиту спрощена до декількох простих дій, які розділені на 3 етапи.

взяти кредит онлайн

Що знадобиться при реєстрації в системі Money24

Як взяти кредит вигідно

Будь-який бажаючий може скористатися нашою бонусною пропозицією, і отримати кредит на більш вигідних умовах. Бонусна        пропозиція Money24 дозволяє отримати реальну знижку до 70%.

Як повернути моментальну позику Money24

Ми пропонуємо нашим клієнтам різні способи погашення кредиту. Можна оплатити позику через інтернет, за допомогою будь-якого        терміналу або в найближчому банку.

Про сервіс кредитування MONEY24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо        послуги цілодобового онлайн кредитування на карту без дзвінків і відмов. За кілька років роботи ми поліпшили принципи        надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному        режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт        і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 460 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно.        Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших        в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн