Миттєвий кредит готівкою в Василькові

Отримайте до 20000 гривень на свою карту за 8 хвилин. Перша позика до 3000 гривень зі знижкою 50%.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит через інтернет від Money24

Сервіс кредитування Money24 працює з 2016 року, ми пропонуємо унікальну послугу кредитування через інтернет. Така позика принципово відрізняється від банківського кредитування, і має ряд переваг, завдяки яким користується зростаючою популярністю. Щоб отримати кредит через інтернет, необхідно бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН код, а також знаходитись в Україні на момент оформлення кредиту. Наші послуги доступні в будь-який час доби без вихідних.

Що потрібно знати про інтернет кредитування

Особливістю і перевагою інтернет кредитування в м. Васильків є спосіб оформлення договору і спосіб отримання грошей. Для оформлення необхідно мати доступ до мережі інтернет, при цьому можна знаходитись в будь-якій точці України. Після укладення договору кредитор відправляє гроші прямо на банківську карту клієнта. Отримати гроші можна в будь-якому найближчому банкоматі.

Як оформити кредит через інтернет у Василькові

Оформлення кредиту в м. Васильків відбувається в три етапи, кожен з яких можна пройти в будь-який зручний час. На першому етапі необхідно подати онлайн заявку, вказавши суму і термін кредитування. Далі, на другому етапі необхідно заповнити реєстраційну анкету та верифікувати свою банківську карту в особистому кабінеті на сайті Money24.ua. І на кінець підтвердіть договір, і відразу після цього на вашу карту надійдуть необхідні вам гроші. Для жителів Києва ми пропонуємо окремий канал онлайн кредитування, з персональними знижками і додатковими перевагами.

Документи для отримання кредиту в Money24

Як повернути свій кредит через інтернет

Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька спосіб погашення кредиту. Можна скористатися як онлайн способом або офлайн платежем. Клієнт має право вибрати будь-який зручний йому варіант. При здійсненні оплати потрібно пам'ятати, що деякі способи, наприклад, оплата через касу банку, може затягнутися на термін до 3 робочих днів, тому дотримуйтеся рекомендацій і не затягуйте свій платіж до останнього моменту.

Якщо сталась ситуація, коли ви не встигаєте вчасно оплатити кредит, не погіршуйте своє становище бездіяльністю. Зв'яжіться з кредитним консультантом в Money24 у Василькові й розкажіть про свою проблему. Ми завжди готові піти на зустріч і вирішити будь-які фінансові проблеми. У таких ситуаціях ми можемо запропонувати процедуру пролонгації терміну кредитування, а в окремих випадках готові зупинити нарахування пені.

Як отримати кредит ще вигідніше

Відсоткова ставка, зазначена на сайті компанії, не є остаточною. У багатьох випадках вона може стати ще нижчою і вигіднішою. Для всіх клієнтів компанії діє спеціальна партнерська програма, яка дозволяє отримати знижку і зробити свій кредит ще більш вигідним, ніж зазвичай. Ознайомитися з умовами бонусної програми можна на цій сторінці.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн