Онлайн кредит на карту у Львові

Компанія Money24 представляє у Львові сервіс мобільного кредитування. Тепер всі жителі Львова можуть скористатися послугами сервісу і отримати онлайн кредит на карту. Оформлення позики відбувається протягом 8 хвилин. Умови кредитування в Money24 прості і доступні. Щоб отримати кредит необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Гроші надходять на кредитну карту клієнта відразу ж після оформлення позики. Сервіс кредитування Money24 працює в автоматичному режимі, подати заявку можна в будь-який момент.

Переваги кредитування онлайн у Львові

При видачі кредитів сервіс Money24 використовує повністю автоматичну систему реєстрації та подачі кредитних заявок. В основі роботи системи використовується високотехнологічне програмне забезпечення, яке працює на основі технології нейронних мереж. Це дозволяє нам значно зменшити час, необхідний для розгляду заявки на видачу кредиту. Для того, щоб провести ідентифікацію особи клієнта, необхідно надати скан копії свого паспорта і ідентифікаційного коду ІПН. Цього достатньо для перевірки особистості і для оформлення кредиту, ми не вимагаємо довідки з роботи, звіт про отримані доходи та ін. Для отримання кредиту неважлива кредитна історія клієнта, вона може бути як доброю, так і поганою. Оформлення позики відбувається онлайн, не потрібно шукати офіс компанії, все можна зробити з дому.

Для оформлення кредиту необхідно

Подати заявку

Компанія Money24 має офіційну ліцензію на право ведення фінансової діяльності в Україні. На сьогодні, сервісів, таких як наш, в Україні безліч, при прийнятті рішення, де взяти гроші в борг, обов'язково потрібно звертати увагу на статус фінансової компанії - чи працює вона офіційно, чи є у неї юридичний статус, фізична адреса та контактна інформація. Якщо ви вирішите взяти кредит в «сірій» компанії, то можете нарватися на шахраїв, які обманом, заволодіють вашими особистими даними і контактами, що в подальшому може бути використано проти вас.

Сервіс онлайн кредитування Money24 дозволяє всім отримати кредит готівкою у Львові. Ми працюємо цілодобово, без вихідних і свят. Ми завжди раді нашим клієнтам. Клієнтський центр компанії містить відповіді на всі питання, пов'язані з оформленням та отриманням кредиту, наші консультанти допоможуть вирішити всі ваші питання.

Как погасить кредит через интернет

Сервіс Money24 дозволяє оформити кредит в онлайн режимі у Львові і, точно також повернути його. Все можна зробити з дому. У вашому особистому кабінеті є розділ "Погасити кредит" У цьому розділі ви знайдете інформацію про способи погашення кредиту і докладну інструкцію до них.

Вам доступні такі способи погашення:

Бонусна програма

Для постійних клієнтів Money24 ми придумали систему заохочень і бонусів. Ознайомитися з її умовами можна на цій сторінці. Беручи участь в наших акціях, ви можете отримати бонусні бали або персональні промокоди, які в подальшому дозволять знизити відсотки по кредиту або отримати реальні гроші на ваш рахунок. Інформацію про діючі акції можна знайти в соціальних мережах, на наших сторінках в Facebook, Google+. Вступайте в наші спільноти та отримуйте персональні промокоди для отримання кредиту у Львові на пільгових умовах.

Трохи історії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги кредитування онлайн у всіх без винятку містах України.

Кількість виданих і успішно повернутих кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

 • Юлія

  Дуже подобається ця компанія!!

  20.04.2021

 • Александр Викторович

  Главное по максимум предоставить инфу о себе (особенно фото). Моя оценка 5.

  16.09.2020

 • Андрій

  Прозоро, швидко, зрозуміло, хороші умови

  25.07.2020

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн