Гроші в кредит від money24

Перший кредит
Наступний кредит

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 100 грн

День погашення: 08.11.2017

Повертаємо: 144 грн.

Отримати кредит

На перший кредит до -50%

Постійні клієнти можуть брати кредит до
20000 грн. зі знижкою до -50%

Компанія Money24 - один з лідерів в області мікрокредитування в Україні. Отримати гроші в кредит в нашому онлайн сервісі може будь-хто, достатньо подати заявку, і пройти реєстрацію.

Потрібні гроші? Немає нічого простішого, ми вирішимо всі ваші фінансові питання протягом лічених хвилин. Можливості онлайн сервісу Money24 дозволяють обробляти сотні заявок одночасно. Ми не використовуємо морально застарілий підхід обслуговування клієнтів, який використовується банками, отримати гроші в кредит можна за 8 хвилин. Щоб оформити кредит нашим клієнтам не потрібен значний пакет документів як в банку, не важлива кредитна історія і інші дрібниці. Для отримання кредиту потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Як отримати гроші в кредит від Money24

Щоб отримати гроші в кредит необхідно пройти кілька простих кроків, виконуючи всі рекомендації системи.

Чому популярний сервіс кредитування онлайн Money24

Сервіс кредитування онлайн Money24 - це повністю інноваційний продукт, створений на базі багаторічної практики і досвіду в області кредитування, який дає можливість швидко отримати гроші в кредит. Чітко вивірені кредитні програми і напрямки створені спеціально для задоволення потреб простих українців. Наші унікальні технологічні рішення, дозволили нам повністю відмовитися від незручного для клієнтів, традиційного способу кредитування, коли на оформлення договору необхідно чимало часу. Ми прибрали все зайве, і залишили тільки саму суть. В результаті, наші клієнти мають можливість отримати фінансову допомогу в будь-якому місті України в будь-який їм час за 8 -10 хвилин.

Наші переваги

Бонусна програма

Постійним клієнтам компанії доступні знижки при оформленні кредиту, а також можливість отримати бонусні бали, які можна використовувати при закритті кредиту. Гроші в кредит - це просто!

Отримати бонуси можна кількома способами

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн