Кредит онлайн в Білгород-Дністровському

Фінансова допомога в будь-який час. Онлайн сервіс дозволяє отримати грошовий позику протягом 8 хвилин.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Що таке сервіс онлайн кредитування

Фінансова компанія Money24 є одним з найбільших онлайн сервісів кредитування в м. Білгород-Дністровський й усій Україні. Ми надаємо послуги мікрокредитування. Оформлення позики відбувається через інтернет з виплатою грошових коштів на карту клієнта. Мікропозика має переваги в порівнянні зі звичайним кредитом, вона проста в оформленні, практична і доступніша.

Чому мікропозики в Money24 краще звичайного кредиту в банку

Інтернет кредитування увібрало в себе всі переваги традиційного кредитування і можливості сучасних технологій. За допомогою інтернет зв'язку можна отримати необхідну фінансову допомогу в найкоротші терміни.

Як відбувається оформлення позики через інтернет в Білгород-Дністровському

Ми максимально спростили процедуру кредитування, прибравши все зайве і другорядне. Оформлення позики протікає в три етапи: подача заявки, заповнення реєстраційної анкети та підписання договору.

Що знадобиться в процесі оформлення позики

Lorem ipsum

Незважаючи на одну з найнижчих ставок в ніші онлайн кредитування, компанія Money24 пропонує всім своїм клієнтам скористатися можливостями партнерської і бонусної систем, щоб отримати кредит на ще більш вигідних умовах.

Як повернути кредит через інтернет

Повернути кредит також просто, як і отримати. Ми передбачили кілька варіантів, які можна використовувати на свій розсуд. Погасити займ можна за допомогою онлайн сервісів, терміналів самообслуговування або через касу будь-якого банку України.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії в м. Білгород-Дністровський ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги кредитування онлайн в усіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 50 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн