kredit-bez-zastavi

Кредит без застави

02.12.2019

Фінанси

Незважаючи на стабільну роботу і наявність коштів на «чорний день», в житті кожної людини може наступити день, коли їй терміново потрібні гроші. У такій ситуації банки – не найкращі помічники. По-перше, на розгляд заявки на кредит може піти кілька днів. А по-друге – такі організації часто вимагають заставу або наявність поручителя, а при наявності поганої кредитної історії і зовсім відмовляють в позиці.

Якщо ви хочете отримати на руки потрібну суму якнайшвидше, вам ідеально підійде послуга «Кредит без застави» від Money24. Ми працюємо з мікрокредитами з 2016 року, і за цей період змогли успішно оформити більш 185000 позик. Десятки тисяч українців регулярно звертаються за допомогою саме до нас. І це не просто так:

 1. Вам не потрібно прописувати поручителя або закладати нерухомість.
 2. Оформити кредит без застави можна, навіть не виходячи з дому. Все, що вам потрібно – це комп'ютер або мобільний телефон з виходом в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта.
 3. Ви можете отримати кредит з будь-якої точки України. Сервіс працює цілодобово, що дозволяє оформити позику вночі, у вихідні або святкові дні.
 4. Відмова за заявками мінімальна – нас не цікавить ваша кредитна історія і причина оформлення позики.
 5. Лояльні умови для постійних клієнтів.
 6. Надійність. Наша система повністю захищає всі ваші дані. Високий ступінь конфіденційності – запорука довіри наших клієнтів.
 7. Мінімальна процентна ставка! Таких умов ви не знайдете в жодній мікрофінансовій організації України. Показник становить всього 22%, в той час, як багато організацій збільшують процентну ставку до 100-120%.

Ми пропонуємо вам максимально зручний спосіб погашення кредиту. Сервіс співпрацює з великими платіжними системами (наприклад, Приват24). Крім того, оплатити позику ви можете у відділенні будь-якого банку!

Єдина важлива умова – мікрокредит видається громадянам України, які досягли повноліття. В іншому Money24 не ставить ніяких обмежень. Отримати гроші на карту можуть:

 • пенсіонери;
 • безробітні;
 • мами в декреті;
 • студенти тощо.

Як отримати швидкий кредит без застави?

 1. Зробіть заявку на нашому сайті. У ній вкажіть необхідну суму і термін позики.
 2. Введіть основну інформацію про себе.
 3. Дочекайтеся розгляду заявки. На це піде не більше 8 хвилин.
 4. Отримайте гроші на вашу банківську карту!

Хочете отримати більш вигідні умови? Ми пропонуємо своїм клієнтам відразу кілька знижок і бонусних пропозицій:

 1. При оформленні першого кредиту на нашому сайті, процентна ставка скорочується вдвічі!
 2. Якщо ви порекомендуєте сервіс своїм друзям, то зможете отримати на рахунок 50 гривень. Чим більше зареєстрованих друзів, тим більше грошей!

Забудьте про те, що для оформлення кредиту потрібно очікувати відповідь банку кілька днів. Ми пропонуємо вам швидке оформлення позики, суму і термін погашення якої ви вказуєте самостійно. Ніякого пакету документів, поручителів і виписки по кредитній історії. Всього однієї заявки досить, щоб отримати гроші на карту вже зараз.

Сервіс Money24 – це швидкий і зручний спосіб оформити кредит на карту без застави! Довірте рішення дрібних фінансових труднощів нам. Відсоток відмови за заявками наближається до нуля. Тому ви можете бути впевнені, що, звертаючись в Money24, ви зможете отримати потрібну суму вже через 10 хвилин.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн