Кредит онлайн в Житомирі

Компанія Money24 лідер в області мікрокредитування в Житомирі. Наша спеціалізація - онлайн кредитування на банківську карту. Можливості компанії дозволяють видавати кредит на протязі 8 хвилин. Щоб отримати гроші в борг просто подайте заявку на сайті.

Переваги кредитів Money24

Існує безліч компаній, як державних, так і приватних, які готові надати гроші в борг у Житомирі. На жаль, багато хто з цих організацій, перед оформленням договору, вимагають надання численних документів, поручителів і наявність офіційного працевлаштування. Це дуже уповільнює процес, а в багатьох випадках і зовсім його зупиняє. Для банків і кредитних компаній, вирішальним фактором є надійність клієнта, але навіть в цьому випадку можуть виникнути проблеми. Також не варто забувати і про завищені відсоткові ставки, приховані платежі, страховки і штрафи, які переслідують позичальника протягом всього терміну кредитування. Money24 пропонує своїм клієнтам можливість отримати гроші до заробітної плати в Житомирі без відмов і докучливих питань.

Подати заявку

Що потрібно щоб взяти кредит готівкою в Житомирі

Як відбувається процес оформлення кредитного договору

Як повернути взятий в онлайні кредит

Оформивши кредит в Житомирі, не виходячи з дому, можна точно також його і повернути. Ми подбали про те, щоб ви могли повернути гроші в будь-який час, перебуваючи в будь-якому куточку України. Зробити це можна як, за допомогою онлайн сервісу, так і особисто, через касу.

Ми пропонуємо вам чотири варіанти:

Взяти кредит онлайн

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Олена

    Из всех сервисов кредитования этот оказался единственным вменяемым, сразу выдали кредит

    21.09.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн