Кредит онлайн в Харкові

Money24 - онлайн сервіс кредитування в Харкові. Ми надаємо швидку фінансову допомогу нашим клієнтам, де б вони не знаходилися. Наш сервіс користується попитом у харків'ян завдяки незаперечних переваг: можливості для покращення якості обслуговування клієнтів, простота і швидкість оформлення кредиту.

Сервіс Money24 працює автоматично, це дозволяє обробляти заявки клієнтів практично миттєво. Час, необхідний на оформлення кредиту, як правило, займає 8 - 15 хвилин. Відразу після укладення договору, гроші надходять на кредитну карту клієнта. Щоб взяти кредит онлайн в Money24 необхідно надати свій паспорт і ідентифікаційний код.

Взять гроші до заробітної плати в Харкові

Подати заявку

Чому беруть кредит у нас, а не в банку

Взяти кредит готівкою без довідок і поручителів в Харкові сьогодні практично неможливо.

Банки м. Харків обов'язково вимагають довідку про доходи, наявність працевлаштування та інших документів, також вам знадобиться поручитель - людина, яка гарантує банку повернення виданих коштів, у разі вашої неплатоспроможності.

І, звичайно ж, процес оформлення кредиту затягнеться, банку буде потрібно чимало часу щоб ідентифікувати вашу особу, платоспроможність і кредитну історію.

На відміну від банку, ми пропонуємо оформити кредит в Харкові в онлайн режимі, без особистого спілкування зі співробітником компанії, просто зайдіть на сайт, і подайте заявку.

Список необхідних документів мінімальний:

При подачі заявки, просто вкажіть ваші дані і натисніть кнопку - оформити онлайн кредит.

Ми розглянемо вашу заявку протягом 8 хвилин і приймемо рішення про видачу кредиту. Якщо рішення буде позитивним, ми укладемо договір і переведемо гроші на вашу карту в Харкові. Як бачите, взяти кредит в сервісі онлайн кредитування Money24 значно простіше і комфортніше, ніж в будь-який банк України.

Отримати кредит

Переваги сервісу онлайн кредитування Money24

Сервіс Money24 - це автоматизована система, що працює без участі людини. Прийом кредитних заявок, їх обробка, і оформлення кредиту відбувається автоматично. Система оцінює дані клієнта, його кредитну історію і фінансові можливості, а потім приймає рішення про видачу грошей.

Онлайн сервіс Money24 працює 24 години на добу 7 днів на тиждень без вихідних і свят. Ви завжди можете звернутися до нас за фінансовою допомогою, ми вирішуємо всі питання максимально швидко.

Повернути кредит можна так само просто, як і взяти його. Ми подбали про те, щоб ви могли погасити взятий кредит в будь-який час і в будь-якому місці.

На вибір клієнта є цілих чотири варіанти погашення кредиту:

А якщо трапиться так, що ви не можете повернути кредит вчасно - просто зв'яжіться з менеджером сервісу і поясніть проблему, ми обов'язково підемо вам назустріч і допоможемо.

Отримати кредит

Історія компанії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Харків ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькою процентною ставкою і можливості пролонгації нас довіряють десятки тисяч українців.

Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі онлайн кредитування Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нас свої фінансові проблеми.

Відгуки користувачів

  • Владислав

    Спасибо, очень помогли. Отличный сервис.

    21.04.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн