Кредит від Money24 в Бориславі

Швидкі грошові позики на карту з віддаленим оформленням через інтернет.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Мікрокредит на карту від Money24

Сервіс мікрокредитування Money24 пропонує послуги миттєвих позик в Бориславі. Ми спеціалізуємося на онлайн кредитуванні. Такий спосіб має кілька переваг, щодо традиційного позики. Реєстрація та оформлення відбувається повністю в віддаленому режимі. Необхідно мати тільки паспорт, податковий код і банківську карту.

Як отримати мікрокредит в Money24 в Бориславі

Мікрокредит Money24 можна отримати виключно через інтернет. Процес оформлення позики розділений на три етапи, кожен з яких можна пройти в будь-який зручний час, ми працюємо цілодобово, без перерв і вихідних.

Переваги мікрокредитів Money24

Що необхідно при оформленні позики в Money24

Як повернути свій кредит через інтернет в Бориславі

Компанія Money24 дозволяє використовувати безліч різних способів погашення позики. Ми не обмежуємо наших клієнтів у виборі, зробити платіж можна через інтернет, будь-який термінал або готівкою, через касу банку. Ось список найбільш часто використовуваних способів:

Використовуйте бонуси і отримуйте кредит ще вигідніше

Компанія Money24 надає всі своїм клієнтам можливість оформити кредит зі знижкою. Розмір знижки може досягати 70%. Дізнатися про умови надання знижок і їх умови, можна на цій сторінці.

Про сервіс кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 165 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн