Кредит онлайн в Одесі

Взяти онлайн кредит готівкою в Одесі бажає велика кількість людей. Найлегше це зробити, в сервісі кредитування Money24. У нас Ви отримаєте необхідну грошову суму максимально швидко і прозоро. Умови отримання грошової позики в Money24 прості, необхідно бути повнолітнім і мати паспорт, а також ідентифікаційний код. Кредит оформляється через інтернет, а гроші надходять прямо на вашу особисту банківську карту.

За останні кілька років онлайн кредитування стрімко набирає популярність, використання високотехнологічного програмного забезпечення дозволяє максимально спростити процес оформлення позики. Всі атрибути традиційного кредитування відходять у минуле. Тепер можна оформити позику протягом декількох хвилин, надавши тільки документ, що ідентифікує особу клієнта.

Як взяти кредит готівкою в Одесі

Переваги онлайн кредитів Money24

Зручна система внесення платежів

Закрити кредит можна так само просто, як і оформити його, навіть не треба їхати в Одесу. Для цього можна використовувати один з чотирьох способів. Повернути кредит можна, як через касу банку, так і за допомогою онлайн сервісів електронних платіжних систем. Також можна провести платіж зі свого комп'ютера або телефону, якщо ви зареєстровані в сервісі Privat24.

Оформити кредит

Бонусна система Money24

Наші постійні клієнти мають можливість брати позику під менший відсоток, використовуючи персональні промокодом. Отримати їх можна за регулярне використання нашого сервісу, за активну участь у соціальному житті в наших спільнотах або беручи участь в акціях, що проводяться нами. Ознайомитися з її умовами можна на цій сторінці. Також ми нараховуємо нашим клієнтам бонусні бали, які згодом можна використовувати при погашенні своїх кредитів.

Інформацію про діючі акції можна знайти в соціальних мережах, на офіційних сторінках спільнот Money24 в Google+, Facebook.

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії в м. Одеса ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькою процентною ставкою, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Степан

    Допомогли з покупкою подарунка для дружини на день народження, не вистачало 1500 гривень.

    07.05.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн