Кредит на карту в Борисполі

Кредит Money24 на вигідних умовах без бюрократії і незручних запитань для всіх жителів Борисполя.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит від Money24

Кредит від Money24 це можливість швидко, а головне вигідно вирішити всі свої фінансові проблеми. Витративши декілька хвилин на реєстрацію і подачу заявки, ви отримаєте потрібну суму прямо на власну банківську карту.

Причини популярності послуг Money24

Як оформити кредит онлайн в Борисполі

Щоб оформити кредит у м. Бориспіль і отримати гроші необхідно виконати кілька умов. Вся процедура розділена на 3 етапи, пройти які можна в будь-який зручний момент часу.

Необхідні документи

Послуги сервісу Money24 доступні будь-якому повнолітньому українцеві, що знаходиться в момент оформлення кредиту на території України.

Як повернути онлайн кредит в Борисполі

Повернути кредит в Борисполі так само просто, як і взяти. Ми пропонуємо кілька варіантів оплати кредиту за допомогою онлайн сервісів або терміналів самообслуговування. Ось найбільш часто використовувані способи:

Програма лояльності Money24

Використання можливостей програми лояльності Money24 дозволить взяти кредит ще вигідніше.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії в м. Бориспіль ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги кредитування онлайн в усіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 20 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Анжела

    Дякую за надану знижку. Вже не перша позика в цій компанії, і завжди все ок. Дуже подобається що пропонують знижки, навіть якщо сама її не просила.

    26.11.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн