Бонусна програма кредитування в Money 24

Спеціально для постійних клієнтів ми розробили бонусну програму. Залишайте відгуки про компанії, запрошуйте друзів стати нашими клієнтами і отримуйте бонуси. Використовуйте бонуси для продовження або часткового погашення кредиту та економте свої гроші. З правилами бонусної програми можна ознайомитися тут.

Отримуйте бонуси за кожен передчасно погашений кредит

Це найпростіший спосіб отримати бонуси, не докладаючи додаткових зусиль. Не допускайте прострочень - і отримуйте бонусні бали. Це як отримати премію тільки за те, що прийшов на роботу. Кількість бонусів залежить від суми і терміну погашення кредиту. Перевірити бонусний рахунок і використовувати бонуси для продовження або погашення кредиту можна в особистому кабінеті.

Запросіть друга стати нашим клієнтом

Ми нараховуємо 500 бонусів за кожного залученого вами друга або знайомого. Повідомити другу про наш сервіс і відправте йому SMS-повідомлення або електронного листа з вашого особистого кабінету на нашому сайті. Коли ваш друг оформить перший кредит, ми перерахуємо 500 бонусів на ваш бонусний рахунок. Ви можете запросити необмежену кількість друзів. Більше друзів - більше бонусів.

Залиште відгук про компанію

Щоб отримати бонуси, поділіться враженнями від співпраці з Money24 на сторінці будь-якого з наших спільнот в соціальних мережах: ВКонтакте, Facebook, Однокласники, YouTube, Google+. Надішліть посилання на ваш відгук через форму в своєму особистому кабінеті і ми зарахуємо 50 бонусів на ваш бонусний рахунок. Є акаунти в кожній із соціальних мереж? Станьте в кожному з співтовариств і отримаєте в шість рази більше бонусів. Перед розміщенням ознайомтеся з правилами.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн