Кредит готівкою в Береговому

Грошова позика до 20 000 грн без перевірок і питань. Оформлення кредиту за 8 хвилин.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Money24 вирішує будь-які фінансові питання

Сервіс Money24 - це інноваційний спосіб кредитування через інтернет в Україні. Money24 дозволяє вирішити будь-які фінансові питання за кілька хвилин, без зусиль і тривіальних питань. Щоб отримати потрібну суму в борг необхідно виконати три простих дії.

Переваги Money24 - це ваші вигоди

Money24 доступний по всіх містах України, ми працюємо 24 години на добу без перерв і вихідних. Будь-який українець може розраховувати на фінансову допомогу в сервісі онлайн кредитування.

3 кроки, і гроші у вас

Щоб взяти кредит необхідно виконати всього три простих дії і відповісти на кілька запитань.

Що вам знадобиться

Взяти кредит в Money24 може будь-який повнолітній українець. Щоб оформити кредит вам знадобиться:

Як повернути кредит Money24 в Береговому

Для всіх клієнтів сервісу кредитування Money24 доступні різні варіанти погашення позики. Ви маєте право вибирати будь-який зручний для вас спосіб із запропонованих нижче.

Бонусна програма кредитування

Щоб отримати кредит ще вигідніше скористайтеся нашою бонусною програмою кредитування. Використовуйте свої можливості по максимуму і отримаєте персональну знижку або бонусні бали для погашення свого позики.

Сервіс кредитування Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 50 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн