Кредит без довідки про доходи в Money24

Швидкі кредити з простим оформленням без довідок. До 20000 гривень за 8 хвилин на будь-яку карту в Україні.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Послуги онлайн кредитування на карту без довідок про доходи та поручителів від Money24. Просте оформлення по паспорту та ІПН коду протягом 8 хвилин. Кредитуємо клієнтів з проблемної кредитної історією.

Як взяти кредит без довідки про доходи в Money24

Онлайн сервіс Money24 працює в автоматичному режимі без участі людини. Щоб взяти кредит без довідки про доходи, потрібно зробити 3 простих речі: подати заявку, зареєструватися і підписати договори кредитування

взяти кредит онлайн

Что понадобится при оформлении кредита

Отримати кредит готівкою без довідки про доходи може будь-який українець. При цьому необхідно бути повнолітнім, мати паспорт та ідентифікаційний код. Також необхідно мати особисту банківську карту і мобільний телефон.

  • Паспорт України

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Особистий мобільний телефон

  • Особиста email адреса

  • Особиста банківська карта

Особливості отримання кредиту без довідок

Можливості онлайн кредитування дозволяють виключити з процесу оформлення кредитної позики безліч застарілих і непотрібних перевірок. У Money24 не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібні поручителі і застава. Реєстрація заявки про оформлення відбувається повністю через інтернет.

Як повернути кредит Money24

Повернути кредит Money24 так само просто, як і взяти. Ми Пропонуючи декілька варіантов погашення, це можна зробити через інтернет, онлайн банкінг і банки України.

Як отримати кредит без довідки ще вигідніше

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаючи послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування без довідки про доходи працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 185 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка по кредиту в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Кредитування недарма користується величезною популярністю. Це відмінний спосіб вирішити будь-які форс-мажорні ситуації, пов'язані з нестачею грошей! Money24 зробила наступний крок в еволюцію кредитного сервісу: ми видаємо миттєвий кредит без довідки про доходи та поручителів, а все відбувається в онлайн режимі. Більше не потрібно ходити по різних інстанціях, запитувати купу паперів і довідок, заповнювати та підтверджувати їх, стояти у черзі тижнями та чекати відповіді. Тепер досить мати при собі паспорт, ІПН-код, доступ до Інтернету і кілька хвилин вільного часу. Процес оформлення позики в Money24 займає мінімум часу та енергії. Все, що потрібно майбутньому позичальникові — це паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого українського банку, електронна адреса та телефон. Всі внесені в особистому кабінеті дані захищені протоколами SSL шифрування, а тому не варто переживати про їхню збереженість — шахраям доступ до персональної інформації клієнтів закритий! Після заповнення анкети заявка обробляється автоматично, і відповідь приходить вже через 8 хвилин. Далі клієнт повинен ознайомитися з договором, підписати його та отримати на карту свій кредит без довідки про доходи. Максимально просто і швидко! Користувачі нашого сервісу отримують не тільки швидке обслуговування, але і низькі кредитні ставки, лояльне ставлення, можливість зайняти більшу суму вже при первинному зверненні та приємну систему знижок і бонусів. Накопичувальна система дозволяє знизити відсоток по майбутнім кредитами. За кожного запрошеного в сервіс, коментар, відгук або підписку на наші сторінки в соціальних мережах автоматично нараховуються бали. Їх можна використовувати, погашаючи кредити без довідки про доходи. Крім знижок для клієнтів, які вперше звернулися до нас і постійних позичальників, у нас також діють промокодом. Ми робимо все, щоб користувач отримав максимальну вигоду від позики в Money24! Отримати кредит у нас може будь-який повнолітній житель з українським паспортом. Погашати позику можна будь-яким зручним способом: через термінал, онлайн-сервіси EasyPay, Platon або в будь-якому банку України через касу. Ми не обмежуємо позичальника ні у чому і даємо йому повну свободу вибору! Кредитний сервіс Money24 відрізняється від інших мікрофінансових установ трьома основними пунктами: низькими кредитними ставками, швидкістю видачі кредиту (всього 8 хвилин) і цілодобовим доступом — кредити без довідки про доходи видаються навіть у нічний час. Наша багаторічна практика показує, що людям потрібно швидке розв'язання проблем, тому ми побудували свою систему мікрокредитування таким чином, щоб допомогти клієнту вирішити будь-які труднощі максимально швидко. Потрібен кредит без довідки про доходи в стислі терміни й прямо на банківську карту? Вибирайте найвигідніший варіант — оформляйте онлайн-займ в Money24!

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн