Кредит онлайн без дзвінків на карту

Надаємо послуги онлайн кредитування на карту за 8 хвилин, без довідок і дзвінків.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс онлайн кредитування Money24 пропонує послуги миттєвого кредитування без дзвінків і перевірок. Будь-який бажаючий може отримати до 20000 гривень на карту, заповнивши просту заявку. Кредитуємо без перевірки кредитної історії. Працюємо цілодобово без перерв і вихідних.

Як взяти кредит на карту без дзвінків в Money24

Щоб оформити кредит на карту без дзвінків, необхідно зареєструватися на сайті і подати заявку, потім підписати договір. Після цього гроші будуть відправлені на карту, зазначену клієнтом у заявці.

Всі процеси відбуваються в автоматичному режимі, без участі людини. Всі формальності, пов'язані з реєстрацією можна виконати протягом 8 хвилин.

  • Подати заявку на кредит, вказавши потрібну суму і термін позики.

  • Зареєструватися і отримати доступ до особистого кабінету в сервісі Money24

  • Дочекатися рішення по заявці і підтвердити договір

взяти кредит онлайн

Наші переваги - Ваші вигоди

Завдяки унікальним особливостям Money24 будь-який клієнт може отримати швидку фінансову допомогу без тривалого очікування і бюрократичних зволікань. Money24 пропонує своїм клієнтам одну з найнижчих процентних ставок в Україні. Можливості онлайн кредитування дозволяють відмовитися від перевірки платоспроможності позичальника. Не потрібні поручителі, застава та інші докази, які використовують у своїй роботі банківські організації.

Що потрібно при оформленні кредиту

Воспользоваться услугами сервиса Money24 могут только лица, достигшие совершеннолетнего возраста, от 18 лет. Необходимо иметь действительный паспорт гражданина Украины, идентификационный налоговый номер ИНН и несколько средств коммуникации.

3 кращих способи закрити кредит

Внести оплату по кредиту, або закрити повністю, можна за допомогою сервісів онлайн платежів і касу банку. Можна використовувати за своїм бажанням будь-якої із запропонованих нижче способів. Зверніть увагу, що кредит без дзвінків надається на термін до 30 днів, після закінчення яких, необхідно закрити кредит, повернувши гроші, або пролонгувати термін позики на ще один період.

Як отримати знижку в Money24

Кожен клієнт сервісу Money24 може оформити кредит з додатковою вигодою для себе. Ми пропонуємо кілька можливостей. Які дозволять отримати знижку або додаткові переваги.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. Тобто можна отримати кредит без дзвінків. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 490 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн