Кредит онлайн в Яворові за 8 хвилин

Швидкий кредит з формальним оформленням. До 20000 гривень на карту для всіх жителів Яворова.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс онлайн кредитування Money24

Пропонуємо послуги миттєвого кредитування на банківську карту через інтернет. Кредитуємо без оцінки кредитної історії. Оформлення в повністю автоматичному режимі протягом 8 хвилин. Щоб отримати гроші, потрібно заповнити заявку, зареєструватися і підтвердити умови договору.

Як взяти кредит Money24 в Яворові

Отримати кредит може будь-який повнолітній житель Яворова. Вам буде потрібно всього 8 хвилин для оформлення формальностей і кредитного договору. Процедура реєстрації розбита на три окремих етапи, кожен з яких можна пройти в будь-який зручний час.

взяти кредит онлайн

Що знадобиться при оформленні договору

У чому переваги онлайн кредитів Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24 - це одна з перших компаній, яка пропонує послуги швидких позик на карту. Отримати кредит на карту можна цілодобово, перебуваючи в будь-якому місті України.

Як повернути кредит Money24

Погасити кредит можна будь-яким, запропонованим нижче способом. Зверніть увагу, що займ видається на термін до 30 днів. Після закінчення терміну кредитування, необхідно погасити кредит і повернути гроші. У разі, якщо у вас не вистачає грошей на погашення, можна скористатися послугою пролонгації? Оплатити нараховані відсотки, і продовжити термін дії поточного договору на 7, 14, або 30 днів.

Акції, знижки, бонуси

За допомогою додаткових переваг, кожен клієнт компанії Money24 може оформити кредит на більш вигідних умовах. Програма лояльності дозволяє заощадити до 90%.

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 490 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн