Кредит для безробітних в Україні

Надаємо кошти для безробітних в кредит за 8 хвилин

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Money24 надає швидкі кредити з онлайн оформленням на банківську карту для всіх українців, в тому числі і безробітних. Щоб отримати гроші, не потрібні ні довідки, ні документи. Не обов'язково мати роботу і отримувати офіційну зарплатню. Розглядаємо заявки клієнтів з поганою кредитною історією, які не працюють, мають прострочення та інші несприятливі особливості. Пропонуємо вигідні умови і низьку ставку - найцкращі кредити для безробітних. Для всіх клієнтів, які вперше звертаються в Money24, надаємо знижку 50%.

Як безробітним взяти кредит в Money24

Сервіс Money24 працює повністю в автоматичному режимі. Вам не доведеться спілкуватися зі співробітником компанії. Потрібно оформити онлайн заявку за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Потім зареєструватися і отримати доступ до особистого кабінету. Зазвичай для цього потрібно не більше 8 хвилин. В ході реєстрації вам знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Порядок реєстрації в Money24 такий:

Взяти кредит онлайн

Особливості сервісу Money24

Унікальні особливості кредитування Money24 дозволяють моментально отримати фінансову допомогу в будь-якій точці України. Вигідні умови та невисока процентна ставка привертають увагу більшості позичальників, які бажають отримати онлайн кредит на карту. Позика в Money24 повністю відрізняється від банківського кредитування, він не вимагає довідок, поручителів, повністю ігнорується стан кредитної історії. Можна навіть отримати кредит безробітним - так само просто, як зробити покупку в магазині.

Що знадобиться при оформленні кредиту

Ми кредитуємо всіх громадян України віком від 18 років. Обов'язкова умова - мати паспорт, ідентифікаційний кабінет і робочу карту будь-якого банку. Також для отримання важливої інформації потрібно мобільний телефон з доступом до мережі інтернет.

  • Паспорт України

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Особистий мобільний телефон

  • Особиста банківська карта

3 способи погасити кредит

Погасити кредит, або оплатити його частину, можна будь-яким із запропонованих нижче способів. Ми пропонуємо 3 концептуально різних способів оплати: інтернет банкінг, термінали самообслуговування, і оплату банківським платежем.

Програма лояльності Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування та кредит безробітним. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 480 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн