Кредит готівкою в Коростишеві

Кредит до 20000 гривень в Коростишеві за 8 хвилин з виплатою на банківську карту.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс кредитування онлайн Money24

Сервіс кредитування Money24 пропонує послуги онлайн позик для всіх жителів Коростишева. Скористатися послугами компанії та отримати кредит може будь-який повнолітній українець. Кредит оформляється за 8 - 10 хвилин, для цього потрібен лише паспорт і ідентифікаційний код.

Як взяти кредит Money24 в Коростишеві

Кредит оформляється через інтернет в 3 етапи, кожен з яких можна пройти в будь-який зручний час. Необхідно вказати суму позики, зареєструватися і підтвердити договір. Відразу ж після отримання підтвердження договору ми відправимо зазначену суму на вашу банківську карту.

У чому переваги кредиту Money24

Що знадобиться при оформленні онлайн позики в Money24

Як повернути кредит Money24 через інтернет

Щоб повернути взятий в Money24 кредит можна скористатися сервісами самообслуговування (термінали) в найближчому великому магазині, або оплатити за допомогою інтернет банкінгу. Також завжди можна погасити кредит в будь-якому банку Коростишева.

Як отримати особливі переваги Money24

Тим, хто хоче отримати кредит ще вигідніше, ми пропонуємо скористатися можливостями нашої бонусної системи. Бонуси можна використовувати при погашенні кредиту. Ознайомитися з умовами бонусної програми можнатут.

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули більше 50 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн