Кредит онлайн в Кам'янському

Просте оформлення без питань за 8 хвилин. Пропонуємо найкращі умови в ніші онлайн кредитування.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс кредитування онлайн Money24

Money24 - мікрофінансова компанія, основною послугою якої є онлайн кредитування. Оформляємо кредит через інтернет за кілька хвилин, з документів необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Отримати позику може будь-який повнолітній житель в Кам'янському.

3 причини чому обирають Money24

Як взяти кредит Money24 в Кам'янському

Щоб отримати кредит, необхідно виконати три простих дії: подати заявку, зареєструватися і підписати договір. Як тільки ми отримаємо ваш підпис, відразу відправимо вам потрібну суму. Зазвичай, це займає 8 - 10 хвилин.

Що знадобиться при оформленні

Як повернути кредит Money24

Щоб повернути кредит, можна використовувати різні способи внесення грошових коштів. Найпростіший і доступний спосіб - скористатися найближчим від вас терміналом самообслуговування. Також можна оплатити через касу будь-якого банку в Кам'янському, або інтернет банкінг.

Як отримати особливі переваги Money24

Money24 регулярно проводить акції для постійних і нових клієнтів. Наша бонусна програма дозволяє отримати кредит на ще більш вигідних умовах. Слідкуйте за новинами компанії та підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, щоб бути в курсі поточних і запланованих промо акцій. Ознайомитися з умовами бонусної програми можна тут.

Про компанію Money24

Сервіс кредитування Money24 почав свою діяльність в 2016 році. За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії в м. Кам’янське ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України. Наші клієнти взяли, і повернули понад 50 000 онлайн кредитів. І ця цифра, зростає з кожним днем.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн