Кредит онлайн в Каховці за 8 хвилин

Швидкий кредит з оформленням через інтернет. Перша позика до 3000 зі знижкою 50%.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервис онлайн кредитування Money24

Пропонуємо швидку фінансову допомогу в будь-яких ситуаціях. У Money24 можна отримати кредит в Каховці незалежно від стану кредитної історії, і наявності кредитів в інших компаніях. Оформляючи кредит онлайн, ви отримаєте гроші в борг без питань і бюрократичної метушні. Можливості сервісу Money24 дозволяють кредитувати під максимально вигідні умови.

Як взяти кредит Money24 в Каховці

Отримати кредит може будь-який повнолітній житель Каховки у віці від 18 до 60 років. Процес оформлення позики складається з трьох етапів, кожен з яких можна пройти в зручний для вас час. Необхідно оформити заявку за допомогою кредитного калькулятора на сайті, потім зареєструватися і підтвердити кредитний договір.

взяти кредит онлайн

Переваги Money24

Що знадобиться при оформленні кредиту

Як повернути кредит Money24

Максимальний термін кредитування в Money24 становить 30 днів. Після закінчення цього терміну, необхідно погасити кредит, або продовжити його дію за допомогою послуги пролонгації. Щоб погасити кредит на картку в Каховці, можна використовувати будь-який з 4 способів, запропонованих нижче.

Програма лояльності Money24

Щоб отримати знижку на кредит в Каховці, скористайтеся нашою програмою лояльності. З її допомогою, можна взяти кредит зі знижкою до 90%.

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 490 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно.        Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в        сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на        карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн