Кредит онлайн в Олевську за 8 хвилин

Послуги швидкого онлайн кредитування в Олевську від Money24. Оформляємо позики до 20000 гривень без перевірок і відмов.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Сервіс онлайн кредитування Money24

Онлайн сервіс Money24 пропонує послуги швидких онлайн кредитів в Олевську. Щоб отримати гроші знадобиться 8 хвилин. Будь-який житель Олевська може оформити кредит в будь-який час доби, ми працюємо цілодобово, без вихідних і перерв. Необхідно відповідати декільком вимогам: бути повнолітнім, мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Як взяти кредит Money24 в Олевську

Оформлення кредиту розбите на три етапи, кожен етап можна пройти в зручний для вас час. Після отримання доступу до особистого кабінету, продовжити оформлення, або погасити вже відкритий кредит можна цілодобово. Для всіх нових клієнтів, оформлення складається з трьох кроків: подача заявки, реєстрація, і підтвердження договору. Після завершення останнього кроку, ми відправимо гроші на карту, зазначену клієнтом при реєстрації.

взяти кредит онлайн

Особливості кредитів в Money24

Що знадобиться при оформленні кредиту

Як повернути кредит Money24

Ми пропонуємо кілька способів оплати кредиту. Кожен може використовувати будь-який відповідний варіант. Зверніть увагу, що отримати позику можна на термін до 30 днів. По закінчення цього терміну, необхідно погасити кредит, або продовжити його термін дії за допомогою послуги пролонгації. Інструкція щодо продовження терміну позики знаходиться в розділі довідка.

  • Інтернет банкінг

    privat24
  • Термінал

    термінал
  • Через будь-який банк України

    Easyay

Як отримати особливі переваги Money24

Для всіх клієнтів компанії ми передбачили можливість отримати знижку. Існує кілька способів, які дають можливість отримати лояльні умови оформлення. У відповідності з нашою програмою лояльності, можна отримати знижку до 90%.

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 490 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн