Онлайн кредит в Ужгороді

Компанія Money24 пропонує унікальну послугу в Ужгороді - миттєві онлайн позики на кредитну карту. Ми надаємо фінансову допомогу в найкоротші терміни, без надання довідок і поручителів, без необхідності йти в офіс і спілкуватися з персоналом компанії. Тепер не потрібно доводити свою платоспроможність - досить зайти в онлайн сервіс кредитування і подати заявку.

Вкажіть, на яку суму, і на який термін ви хочете оформити кредит, потім дайте відповідь на кілька простих запитань системи, і вже через кілька хвилин на вашу кредитну карту надійдуть гроші. Простіше і швидше не буває.

Для отримання кредиту в Ужгороді знадобиться

Щоб мати можливість подати заявку і оформити кредит, необхідно декілька особистих документів, а також засоби зв'язку:

Отримати кредит

Переваги онлайн кредитів від Money24

Взяти кредит

Переваги для постійних клієнтів

Сервіс кредитування онлайн пропонує своїм постійним клієнтам ряд переваг, недоступних іншим.

В першу чергу це можливість оформити кредит значно швидше, адже повторно проходити реєстрацію та перевірку не потрібно. Для постійних клієнтів повторний кредит може бути оформлений на більш значну суму, без перевірок і контролю. Потрібно просто подати заявку і підтвердити новий договір. Бонусна система заохочень Money24 дозволяє отримувати бонусні бали, знижки на оформлення кредиту та його повернення.

Яким чином можна отримати бонусні бали:

Як повернути кредит Money24

Наша система онлайн кредитування в Ужгороді дозволяє все робити через інтернет, не потрібно ходити в офіс, стояти в чергах або збирати тонни папірців.

Для того, щоб повернути кредит, або внести платіж, також не потрібно кудись ходити. Для наших клієнтів ми передбачили можливість погашення кредиту через популярні електронні онлайн сервіси: EasyPay, Platon, Privat24.

Інструкція по внесенню платежу доступна тут. Якщо у вас немає можливості використовувати перші три способи, можна скористатися більш традиційним способом - оплатою через касу банку.

Для внесення платежу підійде любий банк України. Реквізити для внесення платежу знаходяться в особистому кабінеті, в розділі «Оплата»

оформити кредит

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх без винятків містах України.

Кількість виданих і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Настя

    Спасибо за скидку

    28.06.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн