Кредит онлайн в Чернігові

Взяти кредит готівкою в Чернігові тепер стало простіше. Сервіс кредитування онлайн Money24 пропонує всім жителям Чернігова можливість отримати кредит в онлайн режимі з виплатою на карту клієнта.

Компанія Money24 експерт в області мікрокредитування, наші послуги доступні у всіх містах України. Більше не потрібно шукати де швидко зайняти грошей, ми готові надати вам потрібну суму практично миттєво, середній час розгляду кредитної заявки в нашому сервісі становить 8 хвилин. Ми готові оформити онлайн кредит на карту в Чернігові де б ви не знаходилися - вдома чи на роботі, тепер це не має значення.

Що потрібно для отримання онлайн кредиту в Чернігові:

Сервіс онлайн кредитування Money24 максимально спростив процес подачі заявки, тепер вам не потрібно збирати численні довідки і документи. Щоб отримати гроші в борг від Money24 знадобиться всього чотири речі:

Оформити кредит

Переваги кредитів Money24

Отримати кредит

Система бонусів і заохочень

Для своїх постійних клієнтів ми придумали систему бонусів, завдяки яким можна отримати реальні гроші, промокоди на знижки, або бонусні бали для погашення кредиту.

Для участі в діючих акціях, стежте за нашими сторінками в соціальних мережах Facebook, Google+. Вступайте в наші спільноти, щоб отримувати новини компанії та інформацію про заплановані акції.

Як повернути кредит

Подати заявку на кредит

Немного истории компании

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу з невеликої регіональної компанії м. Чернігів ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн у всіх, без винятків, містах України.

Кількість вигідних і успішно повернених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24, стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Николай

    Вже давно користуюся послугами онлайн кредитів в Money24.ua, завжди реагують адекватно, навіть якщо не вийшло вчасно заплатити за кредит.

    19.11.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн