Кредит готівкою в Києві за 8 хвилин

Ви можете взяти в кредит готівкою до 20000 гривень без довідки про доходи, без застав.

Перший кредит

Повторний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту

Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Сума кредиту

7 днів

+

Строк кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Вигідний кредит на карту в Києві

Отримати кредит в Києві можна різними способами, але взяти гроші в борг на вигідних умовах, буде не так-то просто. Компанія Money24 - дозволяє вирішити цю проблему, не докладаючи особливих зусиль, не витрачаючи власний час, без метушні і турбот. Сервіс онлайн кредитування дозволяє отримати кредит готівкою в Києві за 8 хвилин, з оформленням за двома документами, через інтернет.

ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Як отримати кредит Money24 в Києві

Отримати кредит готівкою в Money24 простіше простого. Потрібно тільки 8 хвилин часу, при цьому вам навіть не доведеться виходити з дому. Зайдіть в сервіс кредитування, за допомогою калькулятора вкажіть потрібну вам суму і на скільки днів вона вам потрібна. Потім зареєструйтеся і підпишіть договір кредитування. Відразу ж після цього ми відправимо вам ваші гроші.

Кращий терміновий кредит в Києві - Money24

Що знадобиться для отримання позики в Money24

Як повернути кредит Money24 через інтернет в Києві

Ми пропонуємо різні варіанти погашення кредиту. Можна скористатися наявними можливостями терміналів самообслуговування в найближчому великому магазині або заплатити з дому за допомогою інтернет банкінгу. Також завжди можна оплатити послуги в будь-якому банку Києва.

Якщо не виходить повернути кредит вчасно

Якщо ви перебуваєте в складній фінансовій ситуації і не можете вчасно закрити кредит або внести черговий платіж по кредиту - не впадайте у відчай. Людині, що потрапила в таку ситуацію, ми пропонуємо послугу пролонгації. Пролонгація - це можливість продовжити термін кредитування за своїм договором на більш тривалий період. Така послуга коштує невеликих грошей і в будь-якому випадку є вигідною, тому що дозволяє уникнути штрафних санкцій. Подати заявку на продовження терміну кредитування можна в особистому кабінеті клієнта.

В окремих випадках ми готові призупинити нарахування пені та відсотків, якщо фінансове становище позичальника не дає змоги внести платіж вчасно. Для цього необхідно зв'язатися з відділом підтримки з будь-якого, із зазначених на сайті номерів, і пояснити ситуацію.

Як взяти кредит в Києві ще вигідніше

Щоб взяти кредит в Києві максимально вигідно, ми пропонуємо скористатися можливостями нашої бонусної програми. Слідкуйте за новинами компанії, святковими знижками і акціями. Для найактивніших клієнтів доступні персональні промокоди, за їх допомоги можна оформити кредит на 60 - 80% дешевше.

ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи кредитування, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більше 65 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Відгуки користувачів

 • Александр

  Очень хорошо и удобно

  02.11.2018

 • Дмитрий

  Кредит пока не получил но настрение супер!!!

  19.09.2018

 • Олег

  Мне не выдали займ, хотя даже никуда и никому не звонили и кредитную историю никто не смотрел, только когда я задал вопрос по телефону, тогда быстро посмотрели, а так у них не совсем уж документы целая гора хотят и о браке и т.д. Бред.... Смотрите конечно сами

  31.05.2018

( 85 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн