Фінанси

PDL_Credit_online

НБУ: онлайн кредит стає все популярнішим!

11.08.2020

Фінанси

За даними останнього річного опитування від Нацбанку, українська банківська сфера відновлює попит на кредити з боку населення і бізнесу. В першу чергу це пов'язано з пом'якшенням умов кредитування, в другу - з затяжною економічною кризою, що вибухнула в зв'язку з епідемією коронавірусу. Кредит онлайн стає чи не єдиним способом протриматися на плаву. Більше 60% респондентів очікують збільшення обсягу кредитного портфеля в III кварталі 2020 року.
covid19onlinecredit

Чи можна взяти кредит онлайн під час карантину

29.05.2020

Фінанси

Пандемія вірусу Covid 19 змусила мільйони українців залишатися вдома, в результаті чого у багатьох поменшало надходження фінансів. Ситуація тисне з усіх боків, але вихід є - найпростішим і швидким із способів отримання необхідної суми стає онлайн-кредитування. Існує величезна кількість видів кредитування: довгостроковий, короткостроковий, іпотечний, кредит на навчання, автомобіль, відпочинок і т.д. Різновидів багато, але під час карантину процес взяття кредиту в банку стає надзавданням.
covid19onlinecredit

Кредитування онлайн під час епідемії короновірусу

19.05.2020

Фінанси

Весна 2020 року звалила на жителів планети страшну новину - тепер нам необхідно боротися з невидимим ворогом. Тисячі людей страждають від нового штаму вірусу, але мільйони стали заручниками іншої проблеми - бідності. Втрата роботи і скорочення заробітної плати.У період карантину додаткові джерела доходу дуже складно знайти, а родичі і друзі не дають в борг, адже теж знаходяться в подібному становищі. Одним з найбільш швидких і зручних способів отримати необхідні фінанси - взяти кредит онлайн.
nbu-potrebuet-ot-bankov-chestnogo-informirovaniya-o-kreditnyh-usloviyah

НБУ вимагає від банків чесного інформування про кредитні умови

11.12.2019

Фінанси

Національний банк України планує розробити програму захисту прав громадян, які звертаються до інших фінансових установ та банків, користуючись їхніми послугами. В першу чергу почнеться більш ретельне контролювання надання інформації про кредитування.
kak-gramotno-nakopit-dengi-osnovnye-sposoby

Як грамотно накопичити гроші: основні способи

11.12.2019

Фінанси

Через борги у людини практично повністю пропадає можливість створення фінансової подушки безпеки: майже вся зарплата йде на погашення, тому навіть мінімальну частину заробітку складно залишити на «чорний день». Благо, існують дієві способи і поради, дотримуючись яких, можна буде поступово відкладати кошти й в майбутньому накопичити солідну суму.
gde-mozhno-rasschityvat-na-poluchenie-vygodnyh-mikrozajmov

Де можна розраховувати на отримання вигідних мікропозик?

05.12.2019

Фінанси

З кожним роком популярність мікропозик лише зростає, адже це прекрасна можливість отримати бажану суму без необхідності шукати поручителів, надавати величезний пакет документів, підтверджувати свою платоспроможність і так далі.
kuda-obrashatsya-chtoby-vzyat-dengi-do-zarplaty

Куди звертатися, щоб взяти гроші до зарплати?

05.12.2019

Фінанси

Через різке підвищення цін на основні товари, незаплановані витрати, необхідність термінових ремонтних робіт машини або заміни обладнання в будинку, затримку заробітної плати або пенсії люди регулярно зазнають фінансових труднощів і виявляються в борговій ямі. Виходом із ситуації стає звернення до банку або до родичів.
osobennosti-polucheniya-zajma-bez-proverki-kreditnoj-istorii

Особливості отримання позики без перевірки кредитної історії

05.12.2019

Фінанси

Через постійні прострочення по виплатах, зростаючу кількість боргів банківські організації максимально ретельно підходять до перевірки всіх потенційних позичальників. У людей, що мають низький кредитний рейтинг, практично немає шансів на схвалення їх заявки.
mozhno-li-poluchit-kredit-bez-spravki-o-dohodah

Чи можна отримати кредит без довідки про доходи?

05.12.2019

Фінанси

Будь-який банк працює за суворими правилами, згідно з якими схвалювати видачу кредиту дозволяється лише клієнтам, документально підтвердившим свою платоспроможність. Тільки так організація буде впевнена, що людина поверне всю позику з відсотками, не буде просити про відстрочку і зниження ставки.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн