термінова допомога

Той момент, коли терміново потрібні гроші, і дізнаєшся про Money24

29.12.2017

Новини

Часи, коли потрібно було серйозно підготується щоб отримати кредит, пішли в небуття. Незмінні атрибути отримання кредиту - довідка про доходи, наявність офіційного місця роботи і поручителі стають не актуальними. Сучасні технології, які використовуються фінансовими організаціями, дозволяють обробити заявку на отримання кредиту і перевірити фінансові можливості клієнта протягом лічених хвилин.

Сьогодні отримати гроші в борг можна протягом кількох годин, вибравши зручний спосіб. Якщо раніше монополія на кредити належала банкам, то зараз ця привілегія перейшла до мікрофінансових компаній, так званих МФО. Основний напрямок кредитування МФО - це онлайн кредити. Типовою МФО компанією є Money24, якій належить одноіменний сервіс кредитування онлайн. Отримати гроші в борг у сервісі можна протягом 8 - 10 хвилин. Особливість компанії Money24 в її способі надання послуг, можливість оформити позику надається виключно онлайн, за допомогою мережі інтернет. При цьому клієнт отримує необхідну йому суму прямо на свою банківську карту протягом декількох хвилин.

Чому гроші в борг у онлайн сервісах користуються попитом

Успіх і популярність онлайн сервісів кредитування можна пояснити більш лояльним ставленням до клієнтів. Можливість взяти гроші в борг є практично у кожного бажаючого, нерідко МФО закриває очі на погану кредитну історію клієнта, наявність незакритих кредитів і відсутність місця роботи.

І це ще не все. Надання послуг кредитування через інтернет дає можливість отримати потрібні клієнту гроші, перебуваючи в будь-якому куточку України, місце розташування і прописка не грають ніякої ролі. Поняття графіка роботи не існує. Звернутися в МФО для отримання фінансової допомоги можна в будь-який зручний момент, сервіс працює цілодобово.

Мінімальний час оформлення позики привертає дуже багатьох. Погодьтеся, отримати кредит за 8 хвилин, - раніше таким похвалитися не міг ніхто. А тепер - це норма. Клієнту гроші потрібні терміново, якщо він не отримує необхідне, він йде шукати можливості в іншому місці.

Як отримати гроші в борг у МФО

Отримання кредиту в онлайн сервісі має на увазі процес реєстрації і надання персональних даних, які будуть розглядатися кредитним фахівцем. Більшість МФО компаній скоротило список необхідних документів до абсолютного мінімуму. Цього вдалося досягти завдяки інтелектуальному програмному забезпеченню. З його допомогою вдається ідентифікувати і провести перевірку особи клієнта, а також його фінансовий стан. Така перевірка здійснюється автоматичною скоринговою системою, обдурити її неможливо. Переважна більшість МФО компаній для оформлення позики вимагають надати тільки паспорт та ідентифікаційний податковий код. Для переказу грошей потрібно вказати дані своєї кредитної картки. А для зв'язку з клієнтом потрібно тільки його номер телефону та адресу електронної пошти.

Що очікувати від кредитування онлайн в майбутньому

Розвиток технологій не стоїть на місці. Кожен день з'являється щось нове. Фінансовий ринок - це одна з найбільш швидкозмінних частин економіки країни. Ті з компаній, які можуть швидко підлаштуватися під умови ринку, отримують максимум прибутку. Хто більш технологічний і мобільний, той і перебуває на горі фінансового ринку. Якщо говорити про МФО, то потрібно зазначити, що ці компанії використовують у своїй роботі передові технології, і що найважливіше, не стоять на місці, а постійно удосконалюються. Вже зараз деякі мікрофінансові організації впроваджують в процес своєї роботи блокчейн технології. Це дозволить в найближчому майбутньому відмовитися від посередників і мінімізувати витрати на ведення бізнесу, і в той же час створити абсолютно безпечний спосіб фінансових взаємовідносин в зв'язці фінансова компанія - клієнт.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн