кредит за 30 хвилин

Взяти кредит за 30 хвилин без довідок

19.05.2017

Новини

Ви змушені оформити кредит для термінового вирішення фінансової проблеми, але відсутність роботи, маленька зарплата або неможливість підтвердити дохід офіційно стали причиною відмови в банку? Не варто засмучуватися передчасно, ви все ще можете взяти кредит за 30 хвилин без довідок, адже є фінансові організації, які не висувають подібні умови.

Кредит за 30 хвилин без довідок

Першочергово споживачі розглядають в якості кредиторів банки, а якщо необхідно взяти кредит без довідки про доходи, варто звернутися в Альфа Банк, Ідея, Креді Агріколь або Кредобанк. Тут є спеціальні кредитні продукти, де підтвердження доходу не потрібно, а переплата мінімальна. Але на швидке оформлення кредиту без довідки про доходи розраховувати доводиться далеко не завжди.

Ідея і Альфа банк пропонують оформити заявку онлайн і обіцяють її розглянути протягом години, після чого все одно доведеться йти до відділення і підписувати договір, зрозуміло, якщо відповідь буде позитивною. В інших же банках процес розгляду заявки може затягнутися і на кілька днів. Якщо вам терміново потрібен кредит онлайн на картку і кожна хвилина на рахунку, альтернативним варіантом стане звернення в мікрофінансову організацію.

Мікрофінансові організації (МФО) представлені небанківськими фінансовими установами, діяльність яких спрямована на видачу позик за спрощеною схемою. В якості контролюючого органу виступає Центральний банк України, тому отримання в такій установі кредиту без довідки про доходи цілком законно.

Переваги мікрофінансових організацій

У порівнянні з банківськими структурами МФО мають явні переваги:

  1. Немає необхідності відвідувати офіс, позичальник оформляє кредит онлайн за 30 хвилин і отримує гроші на карту. Оформити заявку можна цілодобово.
  2. Заявка розглядається максимально швидко, в деяких випадках навіть протягом декількох хвилин.
  3. У МФО оформляється кредит за 30 хвилин без довідок, тобто позичальник не надає абсолютно ніяких документів і рішення виноситься на базі зазначених в анкеті даних.
  4. Співпраця з подібними організаціями - це шанс отримати кредит онлайн без відмови. Навіть наявність негативної кредитної історії не стане перешкодою. Справно виплачуючи борг, позичальник має можливість поліпшити власну кредитну історію, оскільки позитивні записи відобразяться в Бюро кредитних історій.
  5. Не потрібно звітувати щодо цілей отримання позики.

Умови кредитування в МФО

Щоб отримати кредит онлайн за 30 хвилин, необхідно внести свої дані в анкету на сайті обраної мікрофінансової організації. Заявка розглядається не довше півгодини. У спірних ситуаціях оператор може попросити вислати фото банківської карти, на яку будуть переведені кошти, скан паспорта або фото. Ви зможете отримати бажану суму одним із зазначених способів:

  • переказ на віртуальний гаманець надходить моментально (QIWI, Яндекс Гроші або Webmoney);
  • переказ на банківську карту - протягом 10-30 хвилин після схвалення заявки.

Також існує кілька способів погашення боргу:

  • переказ через термінали самообслуговування;
  • банківський переказ на реквізити МФО;
  • оплата банківською картою в особистому кабінеті.

Позику в мікрофінансової організації - це швидкий, зручний і практично стовідсотковий спосіб вирішити складну фінансову ситуацію і поліпшити кредитну історію.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн