позика на карту

Позика в інтернеті на карту без відмов

04.05.2018

Фінанси

В Україні з'явився новий вид фінансових послуг - займ на карту через інтернет. Послуги подібного характеру надають МФО компанії, що працюють через інтернет. Можливість отримати позику віддалено, кардинально відрізняється від традиційного кредитування, такий спосіб має унікальні характеристики, які не використовують інші типи кредитних компаній. Маючи очевидні переваги, кредитування через інтернет стало популярним в найкоротші терміни.

Хто і як дає в борг через інтернет

Оформити кредит через інтернет можна декількома способами. За великим рахунком, усі фінансові компанії (банки, кредитні спілки, небанківські організації) надають можливість оформити заявку на отримання кредиту на сайті кредитора. У більшості випадків для цього потрібно просто вказати свої персональні дані і необхідну суму, після чого дочекатися рішення, і потім укласти договір кредитування тим способом, який характерний для обраного клієнтом кредитора.

Левова частка ринку кредитування продовжує належати банкам. Традиційно склалося так, що українці довіряють і вважають за краще позичати гроші в банку. Для цього потрібна особиста присутність і чималий пакет документів. Щоб заявка була розглянута швидко і успішно, необхідно, як мінімум, мати хорошу кредитну історію і документально підтвердити свою фінансову стабільність, а також платоспроможність. Ці критерії є найбільш значимими для банків при оцінці потенційного позичальника.

Небанківські види позик

За останні кілька років чимала частка фінансового ринку кредитування перейшла до небанківського кредитування. Цей ринок представлений численними і відокремленими один від одного кредитними організаціями, такими як МФО компанії, ломбарди, автоломбарди, онлайн сервіси мікрокредитування, приватні представники і ін. З цього різноманіття кредиторів, в онлайні працює тільки кілька представників. Отримати позику на кредитну карту дозволяють МФО компанії і сервіси кредитування онлайн.

Сервіси онлайн кредитування

Сервіси онлайн кредитування стали користуватися підвищеним попитом буквально за 2-3 роки. Українці оцінили вигоди і переваги онлайн позик. На сьогоднішній день Національна комісія що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала ліцензії для більш ніж 70 компаній небанківського типу. Це говорить про високу конкуренцію в даному сегменті ринку кредитування, а також свідчить про великий попит. У більшості випадків українці використовують такий вид кредитування, коли потрібно отримати позику на карту терміново.

Характеристики онлайн сервісів кредитування

Головна і принципова характеристика сервісів онлайн кредитування - це спосіб оформлення, такі сервіси працюють виключно через інтернет, що виключає пряме спілкування між клієнтом і кредитором. З одного боку, це зручно для клієнта, з іншого боку це мінус для кредитора, так як він не завжди може чітко ідентифікувати особу людини, яка подає заявку, а значить можливий випадок шахрайства.

Українці віддають перевагу онлайн сервісів ще з однієї причини. У своїй роботі компанії онлайн кредитування використовують високотехнологічне обладнання та сучасне програмне забезпечення. Це дозволяє спростити процедуру оформлення позики, прибрати зайві кроки і знизити вимоги до позичальника. Прикладом тому може бути підхід до кредитування в сервісі Money24 де для оформлення договору необхідно надати тільки особистий паспорт та ідентифікаційний код. В процесі оформлення клієнт вказує тільки необхідний мінімум персональної інформації, за якою протягом декількох хвилин сервіс автоматично проводить перевірку по базах, як власним, так і єдиним банківським реєстрів. Надалі клієнт вказує особисті платіжні реквізити, за допомогою яких кредитор перераховує суму позики на банківську карту.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн