тренд кредитування

Кредит онлайн в Україні - новий тренд

28.09.2017

Новини

За словами топ менеджерів українських банків, рік що минає, став початковою точкою нового тренду кредитування онлайн в Україні. Фахівці в цій галузі відзначили якісний стрибок зростання споживчого кредитування. В банківській сфері з'явилися нові кредитні програми, що дозволяють подати заявку на отримання кредитної позики в онлайн режимі.

Але, на практиці, отримати кредит через інтернет, не відвідуючи банк, не вийде, практично у 80% випадків. Причин кілька, комусь заважає психологічний бар'єр, у когось не вистачає вільного часу, але в більшості випадків - це проблема боргів по кредитах, або відсутність необхідних документів.

На скільки реально сьогодні взяти кредит через інтернет в онлайн режимі? Як вже зазначалося раніше, оформити договір кредитування в банку без особистої присутності не вийде. Вихід один - звертатися в компанії, які надають подібні послуги. На сьогоднішній день таких компаній близько 120, і їх кількість постійно зростає. Ці компанії об'єднує одна риса - вони надають послуги мікрокредитування.

Мікрокредит - послуга надання позики на, відносно, невелику суму (500 грн. - 20 000 грн.) На невеликий термін, зазвичай, до 30 днів. Для оформлення заявки необхідно мати мінімум документів, традиційно, паспорт та ідентифікаційний код.

Чому мікрокредит стає популярним

Популярність мікрокредитування постійно зростає. Все більше і більше людей використовують цей вид позик при вирішенні своїх фінансових питань. Інтерес простих українців до мікрокредитування з виплатою на кредитну карту можна пояснити продуманою системою видачі та повернення кредитних коштів.

Мікрокредит (кредит онлайн) можна оформити, перебуваючи в будь-якій точці України, головна умова для подачі заявки - можливість вийти в інтернет, причому не важливо, з комп'ютера або телефону. Кредит оформляється протягом 10 - 40 хвилин, а при повторному зверненні, не більше 10 хвилин. Потрібно мати мінімальний набір документів, що підтверджують особу того, хто бере кредит, і його фінансове становище. Поріг позитивного рішення про видачу кредиту становить 80 - 95%, в залежності від кредитної історії і правильності заповнення заявки. Гроші відправляються на кредитну карту клієнта. Такий підхід дуже зручний і практичний. Можна оперативно отримати грошіу віддаленому режимі, перебуваючи в складній ситуації. Класичний приклад, поломка автомобіля в дорозі, коли необхідно за ремонт або нову деталь, заплатити суму, якої немає в наявністі. Саме кредит онлайн стане єдиним можливим способом отримати потрібну суму.

Крім можливості отримати позику онлайн віддалено, мікрокредитні компанії пропонують можливість віддалено повертати гроші. Для цього, можна використовувати будь-які електронні платіжні сервіси (термінали, електронні гроші), платити можна через будь-який банк.

Якщо говорити про те, чи вигідний онлайн займ з виплатою на карту, то тут для кожного грають свою роль різні аргументи. Процентна ставка по кредиту онлайн більше, ніж у банківського кредиту, але можливість отримати терміновий кредит без відмови, вагомий аргумент на користь першого способу. Середньостатистична процентна ставка по кредиту в банку становить 24% річних. Тоді як в МФО цей показник може досягати цифри в 600 - 700% річних. Але якщо взяти до уваги, що мікрокредит оформляється на термін до 30 днів, то стає очевидним, що сума переплати по онлайн кредиту порівнянна з банківським кредитом.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн