Гроші в кредит від money24

Перший кредит
Наступний кредит

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 100 грн

День погашення: 08.11.2017

Повертаємо: 144 грн.

Отримати кредит

На перший кредит -50%

Постійні клієнти можуть брати кредит до
20000 грн. зі знижкою до -60%

Компанія Money24 - один з лідерів в області мікрокредитування в Україні. Отримати гроші в кредит в нашому онлайн сервісі може будь-хто, достатньо подати заявку, і пройти реєстрацію.

Потрібні гроші? Немає нічого простішого, ми вирішимо всі ваші фінансові питання протягом лічених хвилин. Можливості онлайн сервісу Money24 дозволяють обробляти сотні заявок одночасно. Ми не використовуємо морально застарілий підхід обслуговування клієнтів, який використовується банками, отримати гроші в кредит можна за 8 хвилин. Щоб оформити кредит нашим клієнтам не потрібен значний пакет документів як в банку, не важлива кредитна історія і інші дрібниці. Для отримання кредиту потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Як отримати гроші в кредит від Money24

Щоб отримати гроші в кредит необхідно пройти кілька простих кроків, виконуючи всі рекомендації системи.

 • Пройдіть реєстрацію в сервісі Money24.ua
 • Вкажіть скільки б ви хотіли отримати грошей в кредит і на який термін
 • Дайте відповідь на кілька простих запитань і дочекайтеся рішення за вашою заявкою
 • Підтвердіть договір і вже через 5 хвилин гроші виявляться на вашій карті

Чому популярний сервіс кредитування онлайн Money24

Сервіс кредитування онлайн Money24 - це повністю інноваційний продукт, створений на базі багаторічної практики і досвіду в області кредитування. Чітко вивірені кредитні програми і напрямки створені спеціально для задоволення потреб простих українців. Наші унікальні технологічні рішення, дозволили нам повністю відмовитися від незручного для клієнтів, традиційного способу кредитування, коли на оформлення договору необхідно чимало часу. Ми прибрали все зайве, і залишили тільки саму суть. В результаті, наші клієнти мають можливість отримати фінансову допомогу в будь-якому місті України в будь-який їм час за 8 -10 хвилин.

Наші переваги

 • Можна отримати гроші в кредит за 8 хвилин без необхідності особисто відвідувати офіс кредитуючої компанії.
 • Наші умови кредитування одні з найвигідніших в Україні. Ми пропонуємо найнижчу процентну ставку по онлайн кредиту в Україні.
 • Сервіс доступний для вас у будь-якій точці України. Головна умова, наявність підключення до мережі інтернет.
 • Ніяких комісій і прихованих платежів. Всі клієнти сервісу можуть в будь-який момент подивитися стан свого кредиту в особистому кабінеті користувача.
 • Проста і зрозуміла всім схема оформлення позики завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу системи.
 • Продумана і зручна схема внесення платежів за вашим кредитами. Оплатити можна чотирма способами (через банк, термінали, сервіси електронних платежів).
 • Для оформлення позики потрібен тільки ваш паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких довідок про доходи та поручителів.
 • Ви отримаєте гроші готівкою на вашу кредитну карту відразу ж після укладення договору.

Бонусна програма

Постійним клієнтам компанії доступні знижки при оформленні кредиту, а також можливість отримати бонусні бали, які можна використовувати при закритті кредиту.

Отримати бонуси можна кількома способами

 • Програма "приведи друга" - за кожного клієнта, який оформив кредит по вашій рекомендації, ви отримуєте по 50 грн. Або 500 бонусів.
 • Програма "Всі разом" - залиште відгук про компанію Money24 в соціальних мережах, і отримаєте на свій рахунок по 50 бонусів за кожен відгук.
 • Не допускайте прострочень по платежах, і вам стануть доступні промокоди, які дозволяють отримати знижку до 50% при оформленні кредиту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн