Кредит без довідки про доходи в Money24

Швидкі кредити з простим оформленням без довідок. До 20000 гривень за 8 хвилин на будь-яку карту в Україні.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Послуги онлайн кредитування на карту без довідок про доходи та поручителів від Money24. Просте оформлення по паспорту та ІПН коду протягом 8 хвилин. Кредитуємо клієнтів з проблемної кредитної історією.

Як взяти кредит без довідки про доходи в Money24

Онлайн сервіс Money24 працює в автоматичному режимі без участі людини. Щоб взяти кредит без довідки про доходи, потрібно зробити 3 простих речі: подати заявку, зареєструватися і підписати договори кредитування

взяти кредит онлайн

Что понадобится при оформлении кредита

Отримати кредит готівкою без довідки про доходи може будь-який українець. При цьому необхідно бути повнолітнім, мати паспорт та ідентифікаційний код. Також необхідно мати особисту банківську карту і мобільний телефон.

  • Паспорт України

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Особистий мобільний телефон

  • Особиста email адреса

  • Особиста банківська карта

Особливості отримання кредиту без довідок

Можливості онлайн кредитування дозволяють виключити з процесу оформлення кредитної позики безліч застарілих і непотрібних перевірок. У Money24 не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібні поручителі і застава. Реєстрація заявки про оформлення відбувається повністю через інтернет.

Як повернути кредит Money24

Повернути кредит Money24 так само просто, як і взяти. Ми Пропонуючи декілька варіантов погашення, це можна зробити через інтернет, онлайн банкінг і банки України.

Як отримати кредит без довідки ще вигідніше

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаючи послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування без довідки про доходи працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 185 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка по кредиту в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n