Кредит онлайн в Києві

Кредит онлайн - набирає популярність, послуга в Києві. Можливість отримати гроші в борг готівкою за кілька хвилин, не докладаючи особливих зусиль припала до смаку багатьом киянам. Компанія Money24 пропонує одне з найвигідніших пропозицій по онлайн кредитами.

 • Вкажіть суму і термін кредитування

 • Увійдіть у систему

 • Підтвердіть договір і отримайте гроші

Взяти кредит онлайн

Компанія Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24 один з лідерів сегмента споживчих кредитів в Україні. Почавши свою діяльність з надання невеликих мікрокредитів на невеликий термін, компанія змогла домогтися видатних результатів. На сьогоднішній день нашими постійними клієнтами є понад 10 000 чоловік. Довіра українців ми заслужили завдяки гнучкому підходу до кожної людини, ми пропонуємо одну з найнижчих процентних ставок по кредиту.

 • Вказуйте правдиві дані

  Вказуючи правдиві дані ви зменшуєте час, необхідний на обробку заявки.

 • Виконуйте рекомендації системи

  У процесі реєстрації, вам необхідно буде підтвердити своє місцезнаходження.

 • Високий рівень заробітної плати

  Високий рівень заробітної плати підвищує ваші шанси.

 • Гарна кредитна історія

  Гарна кредитна історія - відмінна рекомендація для нашої системи. Імовірність отримання кредиту з гарною кредитною історією становить 99%.

 • Постійне джерело доходу

  Постійне джерело доходу для кредитної компанії є важливим чинником, що підвищує ймовірність позитивного розгляду вашої заявки.

 • Наявність постійного місця роботи

  Постійне місце роботи - це не тільки регулярне джерело отримання доходу, але, також і хороша репутація.

Ми розуміємо, що іноді, прострочення виникають через непередбачені обставини. Тому отримати кредит готівкою в Києві може навіть людина, що не має хорошу кредитну історію. Ми лояльно ставимося до наших клієнтів і можемо розглянути вашу ситуацію в індивідуальному порядку. Маючи впевненість, що взятий кредит буде повернений, Money24 готовий надати допомогу і видати кредит.

Покращити кредитну історію

Переваги онлайн кредитування Money24

Money24 сервіс онлайн кредитування в Києві. Наш сервіс працює в автоматичному режимі, а це значить, що ваші заявки приймаються і обробляються без участі людини. Високоякісне програмне забезпечення гарантує швидку і безвідмовну роботу. Імовірність позитивного рішення по онлайн-заявці становить не менше 85%. Обдурити систему неможливо, кожна заявка перевіряється по більш ніж 50-і факторинговим компаніям.

 • Захист особистих даних

 • Оформлення кредиту за 8 хвилин

 • Доступ в будь-якій точці України

Оформити кредит у Києві

Якщо немає можливості повернути кредит

Якщо ви перебуваєте в складній фінансовій ситуації і не можете вчасно закрити кредит або внести черговий платіж по кредиту - не впадайте у відчай. людині, що потрапила в таку ситуацію, ми пропонуємо послуги пролонгації. Пролонгація - це можливість продовжити термін кредитування за своїм договором на більш тривалий термін. Така послуга коштує невеликих грошей і в будь-якому випадку є вигідною, так як дозволяє уникнути штрафних санкцій. Подати заявку на пролонгацію можна в особистому кабінеті клієнта.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн