Кредит онлайн в Києві

Кредит онлайн - набирає популярність, послуга в Києві. Можливість отримати гроші в борг готівкою за кілька хвилин, не докладаючи особливих зусиль припала до смаку багатьом киянам. Компанія Money24 пропонує одне з найвигідніших пропозицій по онлайн кредитами.

Взяти кредит онлайн

Компанія Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24 один з лідерів сегмента споживчих кредитів в Україні. Почавши свою діяльність з надання невеликих мікрокредитів на невеликий термін, компанія змогла домогтися видатних результатів. На сьогоднішній день нашими постійними клієнтами є понад 10 000 чоловік. Довіра українців ми заслужили завдяки гнучкому підходу до кожної людини, ми пропонуємо одну з найнижчих процентних ставок по кредиту.

Ми розуміємо, що іноді, прострочення виникають через непередбачені обставини. Тому отримати кредит готівкою в Києві може навіть людина, що не має хорошу кредитну історію. Ми лояльно ставимося до наших клієнтів і можемо розглянути вашу ситуацію в індивідуальному порядку. Маючи впевненість, що взятий кредит буде повернений, Money24 готовий надати допомогу і видати кредит.

Покращити кредитну історію

Гроші до заробітної плати від Money24

Money24 сервіс онлайн кредитування в Києві. Наш сервіс працює в автоматичному режимі, а це значить, що ваші заявки приймаються і обробляються без участі людини. Високоякісне програмне забезпечення гарантує швидку і безвідмовну роботу. Імовірність позитивного рішення по онлайн-заявці становить не менше 85%. Обдурити систему неможливо, кожна заявка перевіряється по більш ніж 50-і факторинговим компаніям.

Оформити кредит у Києві

Якщо немає можливості повернути кредит

Якщо ви перебуваєте в складній фінансовій ситуації і не можете вчасно закрити кредит або внести черговий платіж по кредиту - не впадайте у відчай. людині, що потрапила в таку ситуацію, ми пропонуємо послуги пролонгації. Пролонгація - це можливість продовжити термін кредитування за своїм договором на більш тривалий термін. Така послуга коштує невеликих грошей і в будь-якому випадку є вигідною, так як дозволяє уникнути штрафних санкцій. Подати заявку на пролонгацію можна в особистому кабінеті клієнта.

Відгуки користувачів

 • Дмитрий

  Кредит пока не получил но настрение супер!!!

  19.09.2018

 • Андрей

  Сайт отличный, проблема только в названии money24 ~ быстрого сервиса не заметил. Если компания работает 24h тогда где скорость ответа на заявки ? Подожду ответ ..

  06.05.2018

 • Мария

  Подскажите, где взять реквизиты для погашения кредита через банк?

  16.04.2018

( 40 Відгуків, середня оцінка 4.93 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн