Кредит онлайн від Money24 в Сумах

Кредит онлайн на карту банку в Сумах - унікальна пропозиція від компанії Money24. Взяти гроші в борг ніколи не було так просто як зараз, процес оформлення кредиту займає всього 8 хвилин. Не потрібно збирати документи і надавати тонни різних папірців, не потрібно шукати поручителів, ми готові надати фінансову допомогу миттєво - просто зареєструйтеся в нашому онлайн сервісі і пройдіть процес ідентифікації.

Сервіс онлайн кредитування в Сумах унікальний, наші можливості дозволяють працювати швидко і ефективно, умови, на яких ми надаємо позики кращі в Україні - невисокі процентні ставки, лояльне ставлення до кредитної історії клієнта, швидкість оформлення договору, це саме те, що подобається нашим клієнтам в сервісі онлайн кредитування Money24.

Що потрібно для отримання кредиту онлайн в Сумах

 • Вік від 18 років

 • Ідентифікаційний код ІПН

 • Паспорт України

 • Особистий мобільний телефон

 • Карта будь-якого банку

Отримати кредит

Онлайн кредит від Money24 в Сумах

 • Money24 офіційно зареєстрована компанія, ми маємо ліцензію на ведення фінансової діяльності на території України. Ніякого обману - все прозоро, наші реєстраційні дані можна перевірити в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.
 • Наш сервіс кредитування працює 7 днів на тиждень 24 години на добу, без вихідних і свят. Отримати фінансову допомогу можна в будь-який момент, де б ви не знаходились.
 • Щоб отримати кредит готівкою в Сумах потрібно мінімум документів - паспорт та ІПН код.
 • Система онлайн кредитування дозволяє обробити заявку клієнта протягом 8 хвилин. У разі позитивного рішення гроші надходять на карту клієнта практично відразу.
 • Компанія Money24 - це найдешевші кредити в Україні. Ми пропонуємо найменшу процентну ставку серед всіх онлайн сервісів кредитування і кредитних компаній України.

Бонусна програма

Для наших постійних клієнтів в Сумах, сервіс Money24 розробив спеціальну бонусну програму, беручи участь в якій, можна отримати як знижки при оформленні кредиту, так і реальні гроші на свій банківський рахунок. Також компанія Money24 регулярно проводить акції з роздачею промо-кодів, які дозволяють оформити кредит на більш вигідних умовах. Дізнатися про діючі акції можна на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, Google+, Instagram.

 • Бонуси за передчасно повернений кредит

 • Запросіть друга стати нашим клієнтом

 • Залиште відгук про компанію Money24

Що робити якщо ви не можете погасити кредит вчасно

Сервіс онлайн кредитування Money24 дорожить своїми клієнтами і піклується про їх платоспроможність. Часто трапляється так, що, взявши гроші в кредит, людина не може повернути їх вчасно. У таких ситуаціях ми завжди йдемо назустріч, і готові запропонувати різні варіанти погашення кредиту. Якщо ви не можете виплатити потрібну суму вчасно, ми можемо запропонувати вам послугу пролонгації кредиту. Що таке пролонгація? Під поняттям пролонгація мається на увазі продовження терміну дії кредиту. Для користування цією послугою, вам потрібно зайти в ваш особистий кабінет, і подати автоматичну заявку на пролонгацію.

Як погасити кредит онлайн в Сумах

Сервіс онлайн кредитування дозволяє оперативно вирішувати фінансові питання. Ми повністю виключили фактор спілкування між клієнтом і кредитним фахівцем, а також необхідність особисто бути присутнім в офісі. Грошові кошти переводяться нашим клієнтам на кредитну карту і точно також можна їх повертати. Ми пропонуємо повертати онлайн кредит в Сумах чотирма способами: за допомогою онлайн сервісів EasyPay, Platon і Privat24. У ситуації, коли перші три способи недоступні, можна повернути кредит через касу в будь-якому банку. Для цього, в своєму особистому кабінеті потрібно сформувати виписку з реквізитами компанії і платіжними даними платника.

 • Онлайн сервіс Platon

 • Онлайн сервіс EasyPay

 • Онлайн сервіс Privat24

 • У касі будь-якого банку

Трохи з історії компанії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.

За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги мікрокредитування у всіх без винятків містах України.

Кількість вигідних і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік.

Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн