Гроші на карту по всій Україні

Швидкий кредит до 20000 гривень на карту за 8 хвилин. Без перевірки кредитної історії.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Гроші на карту від Money24

Money24 - один з найстаріших сервісів онлайн кредитування пропонує отримати гроші на карту в кредит всім жителям України. Ми працюємо в онлайн режимі з оформленням позик через інтернет. Щоб швидко отримати гроші на карту, знадобитися виконати всього 3 нескладних речі, при цьому, можна перебувати де завгодно.

Як взяти гроші на карту за 8 хвилин

У Money24 максимально спростили процедуру оформлення кредиту. Щоб отримати гроші, необхідно виконати три вимоги системи, дотримуючись запропонованої інструкції. При цьому, ви можете переривати процес реєстрації в будь-який момент, а потім, знову його продовжити з того ж місця.

взяти кредит онлайн
money24

Необхідні документи для оформлення кредиту

Скористатися послугами онлайн сервісу кредитування Money24 можуть громадяни України, які досягли повнолітнього віку. У момент оформлення необхідно знаходиться на території України, і мати наступне:

У чому переваги Money24

На відміну від більшості подібних компаній, сервіс Money24 пропонує своїм клієнтам зручний інструмент, який буде завжди під рукою, доступний цілодобово. Ми кредитуємо всі групи населення, незалежно від статусу, з максимально вигідними умовами, швидко, і без відмов.

Поширені запитання
arrow arrow Як отримати гроші на карту?Як отримати гроші на карту?
arrow arrow Коли надійдуть гроші на карту при онлайн оформленні? Коли надійдуть гроші на карту при онлайн оформленні?
У більшості випадків гроші надходять на карту вже через десять хвилин після подачі заявки. Це практично миттєво, якщо порівнювати з іншими банками і мікрофінансовими організаціями України. Гроші на карту в Money24 отримає буде по-справжньому просто, але зверніть увагу, що для верифікації банківської карти на ній повинен бути позитивний баланс розміром хоча б в 1 грн.
arrow arrow Що потрібно, щоб отримати гроші на карту онлайн в Money24? Що потрібно, щоб отримати гроші на карту онлайн в Money24?
Money24 - це лояльний сервіс надання кредитів. У нас мінімальні вимоги до клієнтів, і для отримання потрібної суми достатньо мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. У самій заявці необхідно також вказати номер телефону і банківської карти, на яку будуть перераховані кошти. Гроші на карту надходять вже через десять хвилин після подачі заявки.
arrow arrow Чи Надійно використовувати такий спосіб оформлення? Чи Надійно використовувати такий спосіб оформлення?
Всі дані, які ви вводите в особистому кабінеті сервісу Money24, надійно захищені відразу декількома способами шифрування. Про витік інформації не може бути й мови. Таким способом отримувати гроші на карту буде абсолютно безпечно! Для входу в сервіс кожен раз ви отримуєте унікальний пароль. Тому вкрай важливо не розголошувати особисті дані третім особам і не передавати нікому паролі, отримані в смс.

Як погасити кредит

Ми пропонуємо кілька способів погашення кредиту. Наші клієнти мають право використовувати будь-який з перерахованих способів.

  • Інтернет банкінг

    privat24
  • Термінал

    platon
  • Через будь-який банк України

Якщо не виходить повернути гроші в обумовлений термін

Якщо не виходить повернути гроші в обумовлений договором термін, можна відстрочити дату погашення кредиту, скориставшись послугою пролонгації. Ми пропонуємо три варіанти пролонгації - на 7, 15 і 30 днів. Щоб скористатися цією послугою, в своєму особистому кабінеті виберіть опцію "Продовження терміну кредитування". Вкажіть на який термін необхідно пролонгувати кредит і активуйте послугу.

Як отримати гроші на карту максимально вигідно

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 185 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n