Швидкий мікрокредит онлайн на карту в Україні

Короткі кредити через інтернет з швидким оформленням. До 20000 гривень на карту з а 8 хвилин

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Мікрокредити від Money24

Пропонуємо послуги швидкого мікрокредитування з оформленням через інтернет. Скористатися пропозицією може будь-який повнолітній українець, який має паспорт і ідентифікаційний код. Без обмежень за станом кредитної історії.

Як взяти мікрокредит онлайн

Оформити мікрокредит досить просто, вам необхідно виконати декілька простих дій, при цьому, сама процедура не обмежена за часом, і може перериватися вами на будь-який час.

взять кредит онлайн

Що знадобиться в ході оформлення

При оформленні кредиту вам знадобиться ваш паспорт і довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Додатково необхідно мати кілька засобів комунікації: мобільний телефон, email адреса. Це гарна можливість отримати мікрокредит онлайн на карту!

Чому Money24 популярний в Україні

Ми пропонуємо вигідні умови кредитування з мінімальною переплатою і лояльним ставленням до осіб з проблемною кредитною історією. Відсоток схвалення видачі позики не менше 96%.

3 способи оплати по кредиту

Клієнти компанії, що користуються послугами мікрокредитування, можуть погашати кредит будь-яким із запропонованих нижче способів.

Що робити, якщо не виходить погасити кредит вчасно

У разі проблем з погашенням, ви можете продовжити термін дії кредитного договору за допомогою послуги пролонгації. Пролонгувати (продовжити) термін кредитування можна на 7, 15 і 30 днів. Щоб скористатися цією можливістю, зайдіть в свій особистий кабінет і виберіть опцію "Продовження терміну кредитування". Вкажіть на який термін необхідно пролонгувати мікрокредит на карту і сплатіть вартість послуги.

Для тих, хто хоче отримати кредит вигідно

Про компанію Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 185 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n