отримати займ на карту

Швидкий займ на карту

27.03.2018

Фінанси

Коли терміново потрібні гроші виникає думка просити в борг у друзів або взяти позику в банку. Це надійно і стабільно, але часто дуже повільно і прискіпливо.

Доводиться пояснювати на що потрібні гроші, збирати численні документи і довідки, а потім чекати яке рішення прийме працівник банку: давати кредит чи ні.

Швидкий займ на карту

Останні декілька років фінансовий ринок кредитування України почав активно розвиватися. Традиційне банківське кредитування було потіснене фінансовими компаніями, званими в народі МФО, які змогли запропонувати споживачам позики на більш вигідних умовах. Українці отримали вибір: швидкі позики на карту банку або прискіпливі кредити від банків.

Переваги швидких позик на карту

Швидкі позики на карту пропонують МФО компанії, що працюють переважно за принципом онлайн кредитування. Це означає, що людина оформлює кредит через інтернет, а гроші за позикою отримує на власну банківську карту. При цьому немає необхідності ходити в офіс кредитної компанії, витрачати час і, найчастіше, нерви, щоб отримати кредит. Процедура оформлення спрощена, і є повною протилежністю банківському кредитуванню.

  • На оформлення потрібно всього 8 хвилин
  • З документів потрібен паспорт і ІПН код
  • Потрібен особистий телефон і email адреса
  • Необхідно мати банківську карту

Як взяти швидку позику на карту в сервісі Money24

Щоб отримати позику від Money24 в першу чергу необхідно зайти на сайт і подати онлайн заявку. Для цього виберіть суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора. При цьому можна відразу зрозуміти яка буде сума переплати (відсотки за користування кредитом). Потім потрібно натиснути кнопку "Отримати кредит"

На другому етапі оформлення необхідно заповнити реєстраційну анкету, вказавши всю необхідну інформацію, підтвердити знайомство з правилами кредитування і дати згоду на обробку персональних даних. На закінчення необхідно натиснути кнопку "Далі"

Третій етап оформлення позики в Money24 найскладніший і вимагає певного часу. Клієнт повинен завантажити скан-копії необхідних документів: паспорт та ідентифікаційний код. Потім заявка відправляється на обробку в автоматичний сервіс кредитування. На перевірку документів і прийняття рішення необхідно до 8 хвилин часу. У разі позитивного рішення заявка буде схвалена, про що клієнт отримає повідомлення. Далі знадобиться підписати договір кредитування з допомогою цифрового підпису./p>

Відразу ж після отримання договору від клієнта, сервіс автоматично відправить потрібну суму на банківську картку, зазначену клієнтом. У більшості випадків, оформлення позики займає 8 - 15 хвилин.

Як повернути швидку позику від Money24

Позики на карту онлайн мають ряд особливостей, однією з яких є можливість оформлення кредиту через інтернет без відвідування офісу, по суті все можна зробити не виходячи з дому. Як в такому випадку повернути кредит?

Money24 як і більшість інших компаній такого роду дозволяють оплатити кредит за допомогою онлайн сервісів або терміналів самообслуговування. Це просто і зручно, оплату можна здійснити в будь-який час в будь-якому місці. У переважній більшості випадків клієнти вибирають такі способи погашення позики:

  • термінали самообслуговування
  • інтернет банкінг
  • каса банку

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн