споживчий кредит

Що потрібно знати про споживчий кредит

Споживчий кредит - це кредит, який оформляється громадянами на покупку товарів і послуг. Його можна взяти на покупку товарів, послуг або на будь-які інші потреби. На сьогоднішній день таку позику можна оформити в банку або іншій кредитній установі. Залежно від умов кредитора, від Вас може знадобитися цілий ряд документів, в тому числі довідки, що підтверджують Вашу платоспроможність. Така бюрократія особливо характерна банкам, які постійно ускладнюють умови договорів, щоб перестрахуватися. Інший варіант - ломбард. Але в такому випадку треба закласти щось з власних цінностей (техніку, авто, коштовності), а це не для всіх прийнятно. Ще один варіант - позика в онлайн-сервісі кредитування. Останній варіант стає все більш популярним, завдяки простоті та зручності. До числа лідерів, на ринку онлайн кредиторів, відноситься і наш сервіс Money24.

Споживчий кредит в онлайн сервісі

Бувають ситуації, коли потрібна не дуже велика сума на побутові витрати, а зарплата вже скінчилася. Іти в банк, щоб зайняти таку суму на кілька днів не дуже раціонально - це сила-силенна часу і нервів. Саме в таких ситуаціях «паличкою-виручалочкою» стане Money24. Вам не потрібно нікуди йти, збирати довідки і доводити, що ви можете повернути борг. Все, що від Вас вимагається:

  • 1. Український паспорт;
  • 2. Ідентифікаційний код;
  • 3. Банківська картка.

Щоб отримати споживчий кредит, потрібно зовсім небагато часу. На Кредитному калькуляторі вкажіть потрібну суму і кількість днів. Ви відразу побачите, скільки відсотків Вам буде нараховано, і скільки заплатите в кінцевому підсумку. Після того, як на Вашу пошту прийде підтвердження, і Ви погодитеся з умовами договору - на вашу кредитну карту буде перерахована сума, визначена в договорі.

Небезпека в сфері кредитування

  • Зараз ринок кредитних послуг пропонує великий вибір для позичальника і, часом, дуже важко зорієнтуватися і зробити вибір. Крім того, завжди є шанс потрапити на шахраїв. Щоб не «попектися», варто дотримуватися деяких умов:
  • Якщо Ви приїхали в кредитну організацію, щоб оформити позику, а Вам кажуть, що потрібні додаткові документи., при тому, зібрані вами довідки і паспорт рекомендують залишити у них – розверніться і йдіть від таких «позичальників».
  • Не вірте організації, яка з Вас вимагає заставу, або оплату послуг наперед, хоча перед тим, як приступити до укладання договору про це мова не йшла.
  • У будь-якому випадки потрібно ретельно вивчити договір. Переконайтеся, що немає тексту дрібним шрифтом. Якщо кредит не на маленьку суму, краще щоб його спочатку вивчив юрист.

Як би там не було, на сьогодні, онлайн кредитування виглядає вельми привабливо. Процес оформлення займає небагато часу, але, в разі чого, клієнт завжди може зупинитися і обдумати свої рішення. Оформити споживчий кредит в нашому сервісі можна в будь-якому місті України - Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, а також в будь-якому іншому місті, або селищі, в якому є інтернет. Головне - наявність інтернету. Сервіс онлайн кредитування Money24 це запорука надійності, прозорості та безпеки.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн