популярність кредитів онлайн

Що впливає на популярність онлайн кредитів в Україні

За останні кілька років фінансова послуга кредитування в онлайні стрімко відвоювала левову частку ринку кредитування України. Так звані мікрофінансові компанії МФО змогли запропонувати українцям вигідніші умови надання позик, ніж їх конкуренти. Спеціалізація МФО компаній на онлайн кредитуванні з оформленням протягом 1 години дозволила отримати клієнтів і, з часом, чималий прибуток. Отримати онлайн кредит може будь-який українець, який досяг повнолітнього віку. Умови надання онлайн позики вигідно відрізняються від банківської позики. Саме завдяки гнучкості підходу до клієнтів, мікрофінансові компанії стали такими популярними і переживають справжній бум розвитку.

Як реалізована схема кредитування онлайн

Щоб отримати кредит онлайн в Україні необхідно знати особливості надання позики в онлайн сервісах. Всі, без винятку, компанії видають кредити тільки повнолітнім громадянам. Також загальним для всіх є список документів, необхідно мати і надати свій паспорт і ідентифікаційний код. Завдяки розвитку інтернет технологій в банківській сфері, компанії, що надають послуги кредитування, можуть перевірити дані клієнта протягом кількох хвилин. Зазвичай, використання комп'ютерних технологій дозволяє провести перевірку за 2 - 5 хвилин. Якщо перевірка триває довше - це пов'язано з людським фактором, або затримка на стороні оператора, або є питання до документів, наданих на перевірку. До слова, обдурити систему перевірки неможливо, всі спроби присікаються, а люди, які намагаються видати себе за інших, вносяться до єдиного чорного списку України. Надалі ці люди не зможуть взяти кредит онлайн на картку ні в сервісах МФО ні в банку.

Компанії, що надають послуги кредитування в інтернеті, видають гроші в борг, при цьому грошові кошти перераховуються на кредитну карту клієнта. Це пов'язано з особливостями роботи в онлайні. З іншого боку, такий підхід зручний для клієнта. Він може оформити кредит на карту терміново, перебуваючи в будь-якій точці України і тут же отримати свої гроші готівкою в будь-якому банкоматі. Варто відзначити деяку особливість, оформити кредит з виплатою на кредитну карту іншої людини не вийде. Обов'язкова умова отримання онлайн позики - вказівка ​​даних платіжної картки виданої на ім'я клієнта. Вказати дані іншої людини не вийде. Щоб взяти гроші в кредит онлайн необхідно вказувати дані email адреси і свого власного телефону. Ця інформація в подальшому буде використана для зв'язку з клієнтом і підписання договору кредитування.

Причини популярності кредитування онлайн

Отримання грошей в кредит онлайн має цілий ряд переваг перед традиційним способом кредитування.

  • Онлайн кредит видається під більш низький відсоток ніж у банку.
  • Не потрібно відвідувати відділення банку або офіс кредитуючої компанії. Кредит оформляється через інтернет, це можна зробити, перебуваючи у себе вдома.
  • Бюрократія процесу оформлення зведена до мінімуму: необхідні тільки два основних документа. Час розгляду заявки займає близько 10 хвилин. Коли гроші потрібні терміново, такий підхід стає пріоритетним.
  • Гроші за кредитом надходять на карту клієнта практично миттєво, одразу ж після офіційного оформлення договору.
  • Процес повернення та погашення кредиту також зручний, як і його отримання. Клієнт має можливість вносити платежі по кредиту через інтернет сервіси оплати, будь-які термінали або через касу будь-якого банку.
  • Якщо в банку змінити умови повернення кредиту неможливо, то в МФО компанії можна домовитися про продовження терміну кредитування, завдяки послузі пролонгації. Заплативши невелику суму, можна відстрочити виплату на більш пізній період.
  • Знижки і партнерська програма співпраці дозволяє здешевити вартість кредиту, що робить онлайн кредитування ще більш привабливим і популярним.

Гнучкий похід і лояльні умови кредитування в онлайн сервісах привертають все більше і більше українців. Можливість швидко, а також недорого, вирішити фінансові проблеми - це те, що робить кредитування онлайн популярним.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн