гроші на карту в борг

Гроші на картку в борг. Де терміново позичити гроші.

Фінансова грамотність, купівельна спроможність і рівень достатку безпосередньо впливають майже на кожен аспект нашого життя. З необхідністю отримати терміново гроші в борг на картку стикався кожен. Причиною могли бути як позитивні чинники - відпочинок в теплих країнах, відкриття власного бізнесу, освіта, придбання нерухомості, так і неприємності - смерть родича, хвороба, аварія. Якими способами кредитування можна скористатися, якщо терміново потрібні гроші?

Способи терміново позичити гроші

Серед можливих способів швидко отримати гроші в борг варто розглянути наступні:

 • оформлення банківського кредиту;
 • отримання мікропозик;
 • приватне кредитування;
 • гроші в борг у ломбарді або автоломбарді;
 • оформлення онлайн кредиту;
 • отримання грошей в борг від родичів.

Переваги і недоліки кожного способу

Розглянемо, які методи взяти гроші в борг найбільш вигідні для одержувача, і з якими недоліками можна зіткнутися.

 1. Банки довгі роки залишаються лідерами в області споживчого кредитування, будь то видача кредиту готівкою або надання грошей в борг на картку. Серед переваг: надійність, можливість оформити кредит на кілька років, великий вибір банків з різними умовами кредитування. До мінусів варто віднести складність оформлення угоди в окремих випадках, необхідність збору пакету документів, а також вимогу надати заставу або поручителя. Кредитна історія позичальника повинна бути позитивною, а вiк не перевищувати пенсійний.
 2. Мікропозики вибирають ті, хто в силу обставин не може довго чекати на рішення банку або не зміг пройти фільтр виставлених вимог. Основна відмінність від банківської позики - максимальна сума кредиту набагато менше, звідси і назва. Серед переваг: простота процедури оформлення, відсутність вимог щодо поручителя, застави та великого пакета документів. Відсоткова ставка в даному випадку істотно вище банківської. Обирайте цей спосіб тільки в тому випадку, якщо протягом пари місяців точно буде можливість повернути борг.
 3. Приватні інвестори, раніше звані лихварями, також пропонують отримати гроші в борг швидко і з мінімальними вимогами. Гроші видаються в день звернення, довідка про доходи не вимагається, але на цьому переваги закінчуються, оскільки процентна ставка тут істотно вище розглянутих раніше методів і ви повинні будете надати розписку разом із заставою . Спосіб досить популярний, незважаючи на жорсткі вимоги.
 4. Ломбард - це спосіб максимально швидко отримати позику, якщо у вас є можливість закласти коштовності, побутову техніку або електроніку. Незважаючи на мінуси у вигляді маленького терміну погашення і високої процентної ставки, позитивні сторони є. Термін кредитування в окремих випадках можна продовжувати, просто виплачуючи відсоток або погашаючи борг частково. Часто такі заклади працюють цілодобово, а гроші видаються відразу після оцінки майна, що закладається. Крім документів на техніку і власного паспорта не потрібно надавати жодних довідок.
 5. Автоломбард - спосіб отримати більш солідну суму грошей в борг при наявності відповідного транспортного засобу. Процентні ставки прийнятні, угоди надійні, а процедура оформляється швидко і просто. Довідка про доходи не вимагається, а термін оформлення позики може бути відносно довгим. В окремих випадках ви можете навіть користуватися своїм авто, доведеться просто залишити документи на нього.
 6. Кредит онлайн в інтернеті - ще один сучасний спосіб отримати гроші на картку в борг. Онлайн позики оформляються не виходячи з дому, якщо ви активно користуєтеся платіжними системами в інтернеті. Також існують спеціальні інтернет-сервіси, що пропонують оформити кредит онлайн на розумних умовах. Сервіс повинен бути надійним і перевіреним, тому будьте обережні.

Завжди залишається спосіб отримати гроші в борг у друзів або родичів, але скористатися такою можливістю варто тільки в тому випадку, якщо ви вмієте вирішувати такі питання без шкоди для подальших відносин. Кожен з представлених способів доречний в залежності від ваших обставин, тому перед тим, як зайняти велику суму, уважно проаналізуйте всі «за» і «проти».

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн