кредит в онлайні

Гроші в кредит онлайн. Новий сервіс кредитування в Україні

17.05.2017

Фінанси

Отримати гроші в кредит онлайн - це послуга, яка з'явилася на ринку кредитування зовсім недавно. Онлайн кредит - особливий вид грошової позики, оформлення якого відбувається через інтернет. Щоб отримати гроші за допомогою кредиту в онлайн режимі необхідно зареєструватися в сервісі на сайті і пройти верифікацію. Процедура верифікації включає в себе перевірку наданих клієнтом документів та оцінку його платоспроможності. Кожен сервіс, який займається кредитуванням онлайн в Україні, проводить таку перевірку за власними правилами і критеріями, але принцип завжди один і той же. Ті, хто вперше стикаються з таким сервісом (ще їх називають мікрофінансові компанії) відчувають певний дискомфорт, їм важко користуватися сервісом, де немає людей. Система працює автоматично, без участі людини. Але, один раз пройшовши процедуру реєстрації, страх і дискомфорт зникають. Сам процес реєстрації досить простий, з документів необхідно надати абсолютний мінімум - свій паспорт та ідентифікаційний код. Система автоматично вносить їх в базу і, одночасно обробляє заявку на отримання кредиту. Особливість онлайн кредитування в тому, що отримати гроші на руки немає можливості. Тому гроші переводяться на кредитну карту клієнта, це зручно і практично. Варто відзначити, що кредит онлайн оформляється значно швидше традиційного кредиту в банку або в кредитній компанії. Ланцюжок: реєстрація, подача заявки, верифікація, оформлення договору та отримання грошей на карту займає приблизно 8 - 20 хвилин часу. У разі, якщо дані клієнта відповідають критеріям і правилам системи, отримати кредит можна в найкоротші терміни.

Гроші в кредит онлайн

Якщо говорити про позитивні моменти онлайн кредитування, потрібно відзначити, що повторний кредит в такій компанії оформляється ще швидше, необхідність надавати свої дані відпадає. У більшості випадків, необхідно просто подати заявку, яка буде оброблена протягом декількох хвилин. На обробку повторного кредиту йде приблизно 2 - 5 хвилин. У боротьбі за клієнта, більшість мікрофінансових компаній пропонує різні знижки і бонуси, які здешевлюють кредит. На сьогоднішній в деяких компаніях, день така система заохочень дозволяє брати гроші в кредит онлайн практично під нульовий відсоток. Клієнт отримує в борг необхідну йому суму і повертає її без переплати. Також часто можна зустріти системи різних заохочень у вигляді нарахування бонусів за користування кредитом, які в подальшому можна використовувати при погашенні позики.

Плюси кредитування онлайн

• Практично миттєве вирішення фінансових проблем.

• Простота оформлення, необхідний мінімум документів.

• Мобільність. Можна взяти кредит онлайн на картку в будь-якій точці України.

Як убезпечити себе від шахраїв

Надаючи свої документи і платіжні дані в мережі, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Не варто звертатися в нікому не відомі компанії-одноденки. Ймовірність обману в таких компаніях висока. Щоб не стати жертвою шахраїв звертайте увагу на такі моменти:

1. Чи є у компанії офіційна ліцензія на право ведення фінансової діяльності в Україні.

2. Чи є фізична адреса у компанії, що надає послуги кредитування.

3. Чи використовується технологія шифрування даних особистої інформації користувача при реєстрації і заповненні заявки на сайті.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн